Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Потисје Плетекс

Ада
33

Сента

Сента
15
10.коло Ада 16/11/2018 19:00

Потисје Плетекс

Играч гол 2` дк МВП
Вајер Давид
1 1
Векић Михајло
7 0
Милићевић Игор
3 1
Рогљачин Никола
0 0
Марјанов Дарко
2 0
Јовановић Александар
2 0
Крижан Атила
4 1
Арањош Иштван
1 1
Пергел Тамаш
0 0
Јухас Саболч
2 0
Бајус Давид
5 1
Солар Адам
2 1
Рац Сабо Жолт
0 0
Гордан Левенте
2 0
Кертвељеши Золтан
2 0

Сента

Играч гол 2` дк МВП
Балабан Бранко
0 0
Шурањи Ана
0 0
Кобрехел Николет
0 0
Тот Нора
0 0
Фаркаш Река
0 0
Фехер Шара
0 0
Нађ Анико
0 0
Гомбош Ализ
0 0
Миљковић Душица
0 0
Копас Карола
0 0
Бајић Тамара
0 0
Бицок Адриана
0 0
Карановић Александар
0 0
Фајка Бенце
0 0
Ладичорбић Марија
0 0
Хаталак Ивет
0 0
Кнежев Ива
0 0
Наумов Дуња
0 0
Зубац Марија
0 0
Палатинуш Јутка
0 0
Сорад Река
0 0
Ђурђић Наташа
0 0
Паригрос Даниел
0 0
Нађ Ласло
2 0
Сенић Александар
3 1
Миљковић Алекса
4 0
Вујачић Алекса
0 0
Тот Ласло
0 0
Алмаши Никола
0 0
Сенић Владимир
0 0
Божовић Урош
0 1
Недељков Дејан
0 0
Малуцков Александар
0 0
Маркуш Никола
0 0
Кочиш Даниел
0 0
Татић Стефан
4 0
Тертеи Силард
1 0
Миљковић Немања
1 0
Челекетић Радован
0 0
Шкорић Стефан
0 0
Челекетић Мирко
0 0
Миљковић Јован
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Тања Белош
Б судија: Маја Зекоња
Делегат: Гордана Чретник
Број гледалаца: 100 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
30-29
4.
Нафтагас-Потисје Плетекс
25-38
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Потисје Плетекс-Црепаја
38-26
13.
ПИК Пригревица-Потисје Плетекс
23-23
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
20-31
17.
Потисје Плетекс-Нафтагас
33-29
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Црепаја-Потисје Плетекс
28-29
26.
Потисје Плетекс-ПИК Пригревица
33-26
Коло Утакмица Рез
1.
Сента-ПИК Пригревица
29-39
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Сомборелектро-Сента
35-22
5.
Сента-Нафтагас
34-28
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
12.
Сента-Далматинац
27-28
13.
Црепаја-Сента
33-26
14.
ПИК Пригревица-Сента
43-30
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Сента-Сомборелектро
34-37
18.
Нафтагас-Сента
35-16
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
25.
Далматинац-Сента
20-29
26.
Сента-Црепаја
34-26