Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Металац

Футог
31

Потисје Плетекс

Ада
29
6.коло Футог 21/10/2018 20:00

Металац

Играч гол 2` дк МВП
Корчок Жарко
0 0
Кокић Никола
6 1
Манојловић Синиша
3 0
Радаковић Бранко
8 1
Радић Игор
5 1
Јовић Арсен
0 0
Пајић Милан
0 1
Сапожниченко Михајло
2 0
Мандић Марко
0 0
Јојић Срђан
1 0
Кнежевић Бранислав
0 0
Вокић Петар
0 0
Урукало Марко
0 0
Леђанац Лазар
0 0
Којић Александар
0 0
Деветак Александар
4 0
Перлета Никола
0 0
Илић Милош
2 0
Поповић Бранко
0 0
Благојевић Страхиња
0 0
Даутовац Дарио
0 0

Потисје Плетекс

Играч гол 2` дк МВП
Вајер Давид
0 1
Милићевић Игор
7 0
Рогљачин Никола
0 0
Марјанов Дарко
6 2
Јовановић Александар
2 0
Крижан Атила
5 0
Арањош Иштван
0 0
Пергел Тамаш
0 1
Јухас Саболч
0 0
Бајус Давид
1 1
Солар Адам
1 0
Рац Сабо Жолт
0 0
Гордан Левенте
0 0
Векић Михајло
7 1

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија:
Б судија:
Контролор: Радомир Остојић
Број гледалаца: 250 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Металац-Нафтагас
31-27
2.
Будућност-Металац
34-31
4.
Металац-Раднички
31-25
5.
Металац-Славија
28-30
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Металац-Далматинац
40-31
9.
Црепаја-Металац
23-34
10.
Металац-ПИК Пригревица
33-29
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Металац-Војвода Степа
28-24
13.
Сомборелектро-Металац
35-31
14.
Нафтагас-Металац
29-32
15.
Металац-Будућност
39-28
17.
Раднички -Металац
25-25
18.
Славија-Металац
37-30
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Далматинац-Металац
36-39
22.
Металац-Црепаја
35-29
23.
ПИК Пригревица-Металац
27-26
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Војвода Степа-Металац
39-34
26.
Металац-Сомборелектро
32-19
Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
30-29
4.
Нафтагас-Потисје Плетекс
25-38
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Потисје Плетекс-Црепаја
38-26
13.
ПИК Пригревица-Потисје Плетекс
23-23
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
20-31
17.
Потисје Плетекс-Нафтагас
33-29
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Црепаја-Потисје Плетекс
28-29
26.
Потисје Плетекс-ПИК Пригревица
33-26