Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Раднички

Нови Сад
33

Сента

Сента
23
8.коло Нови Сад 04/11/2018 19:00

Раднички

Играч гол 2` дк МВП
Јанковић Крсто
4 1
Каран Милош
0 0
Ђурић Горан
1 1
Лаковић Драган
2 0
Илин Марко
4 1
Сошић Кристијан
6 0
Ђокић Марко
0 0
Зелен Марко
0 0
Јојић Милан
2 0
Ракочевић Никша
0 0
Марковић Растко
6 0
Ранитовић Владимир
5 0
Костић Марко
0 0
Грдинић Филип
0 0
Илић Божидар
1 0
Земан Дејан
0 0
Брзак Марко
2 1
Ничић Јован
0 0
Фодора Небојша
0 0

Сента

Играч гол 2` дк МВП
Миљковић Јован
4 0
Сенић Владимир
0 0
Алмаши Никола
0 0
Тот Ласло
0 0
Вујачић Алекса
0 0
Миљковић Алекса
5 0
Сенић Александар
0 1
Нађ Ласло
1 0
Паригрос Даниел
0 0
Божовић Урош
0 1
Недељков Дејан
0 0
Малуцков Александар
0 0
Челекетић Мирко
0 0
Шкорић Стефан
0 0
Челекетић Радован
0 0
Миљковић Немања
2 0
Тертеи Силард
0 0
Татић Стефан
7 0
Кочиш Даниел
0 0
Маркуш Никола
4 1
Ђурђић Наташа
0 0
Сорад Река
0 0
Миљковић Душица
0 0
Гомбош Ализ
0 0
Нађ Анико
0 0
Фехер Шара
0 0
Фаркаш Река
0 0
Тот Нора
0 0
Кобрехел Николет
0 0
Шурањи Ана
0 0
Копас Карола
0 0
Бајић Тамара
0 0
Бицок Адриана
0 0
Палатинуш Јутка
0 0
Зубац Марија
0 0
Наумов Дуња
0 0
Кнежев Ива
0 0
Хаталак Ивет
0 0
Ладичорбић Марија
0 0
Фајка Бенце
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Ђорђе Недовић
Б судија: Марко Узелац
Делегат: Вукашин Вујичић
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Раднички -Сомборелектро
22-31
2.
Нафтагас-Раднички
35-25
3.
Раднички -Будућност
37-31
4.
Металац-Раднички
31-25
6.
Раднички -Славија
18-27
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Далматинац-Раднички
34-29
10.
Раднички -Црепаја
31-26
11.
ПИК Пригревица-Раднички
30-21
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Војвода Степа-Раднички
36-27
14.
Сомборелектро-Раднички
31-22
15.
Раднички -Нафтагас
26-32
16.
Будућност-Раднички
40-24
17.
Раднички -Металац
25-25
19.
Славија-Раднички
48-33
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Раднички -Далматинац
34-39
23.
Црепаја-Раднички
30-29
24.
Раднички -ПИК Пригревица
33-28
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Раднички -Војвода Степа
44-32
Коло Утакмица Рез
1.
Сента-ПИК Пригревица
29-39
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Сомборелектро-Сента
35-22
5.
Сента-Нафтагас
34-28
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
12.
Сента-Далматинац
27-28
13.
Црепаја-Сента
33-26
14.
ПИК Пригревица-Сента
43-30
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Сента-Сомборелектро
34-37
18.
Нафтагас-Сента
35-16
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
25.
Далматинац-Сента
20-29
26.
Сента-Црепаја
34-26