Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Будућност

Алибунар
33

Сента

Сента
24
6.коло Алибунар 21/10/2018 19:00

Будућност

Играч гол 2` дк МВП
Ђан Марјан
0 0
Рошу Штефан
3 1
Битевић Немања
0 0
Рилак Марко
3 0
Обрадовић Марјан
0 0
Јовковић Јован
0 0
Младеновић Милутин
0 0
Андрејић Никола
0 0
Арнаутовић Лазар
12 0
Гајић Симо
0 0
Павловић Вук
0 0
Кутлешић Владимир
0 0
Дадич Миодраг
0 2
Чорогар Бојан
0 0
Прчуљ Стеван
0 0
Џелебџић Душан
0 0
Петровић Давор
0 0
Лекић Бранимир
8 2
Недељковић Немања
0 0
Ивановић Владислав
0 0
Костић Игор
6 1
Митровић Немања
1 0

Сента

Играч гол 2` дк МВП
Миљковић Јован
0 0
Сенић Владимир
1 0
Алмаши Никола
0 0
Тот Ласло
0 0
Вујачић Алекса
1 0
Миљковић Алекса
4 0
Сенић Александар
3 1
Нађ Ласло
3 0
Паригрос Даниел
0 0
Божовић Урош
0 0
Недељков Дејан
0 0
Малуцков Александар
0 0
Челекетић Мирко
0 0
Шкорић Стефан
0 0
Челекетић Радован
0 0
Миљковић Немања
5 0
Тертеи Силард
0 0
Татић Стефан
7 0
Кочиш Даниел
0 0
Маркуш Никола
0 0
Ђурђић Наташа
0 0
Сорад Река
0 0
Миљковић Душица
0 0
Гомбош Ализ
0 0
Нађ Анико
0 0
Фехер Шара
0 0
Фаркаш Река
0 0
Тот Нора
0 0
Кобрехел Николет
0 0
Шурањи Ана
0 0
Копас Карола
0 0
Бајић Тамара
0 0
Бицок Адриана
0 0
Палатинуш Јутка
0 0
Зубац Марија
0 0
Наумов Дуња
0 0
Кнежев Ива
0 0
Хаталак Ивет
0 0
Ладичорбић Марија
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Јелена Колоски
Б судија: Весна Жилевски
Делегат: Срђан Лазовић
Број гледалаца: 60 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
2.
Будућност-Металац
34-31
3.
Раднички -Будућност
37-31
4.
Будућност-Славија
32-30
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Далматинац-Будућност
35-31
8.
Будућност-Црепаја
39-37
9.
ПИК Пригревица-Будућност
35-24
10.
Будућност-Панчево
31-27
11.
Војвода Степа-Будућност
37-34
12.
Будућност-Сомборелектро
22-36
13.
Нафтагас-Будућност
33-33
15.
Металац-Будућност
39-28
16.
Будућност-Раднички
40-24
17.
Славија-Будућност
27-32
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Будућност-Далматинац
39-29
21.
Црепаја-Будућност
41-29
22.
Будућност-ПИК Пригревица
41-24
23.
Панчево-Будућност
31-35
24.
Будућност-Војвода Степа
34-33
25.
Сомборелектро-Будућност
40-27
26.
Будућност-Нафтагас
44-29
Коло Утакмица Рез
1.
Сента-ПИК Пригревица
29-39
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Сомборелектро-Сента
35-22
5.
Сента-Нафтагас
34-28
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
12.
Сента-Далматинац
27-28
13.
Црепаја-Сента
33-26
14.
ПИК Пригревица-Сента
43-30
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Сента-Сомборелектро
34-37
18.
Нафтагас-Сента
35-16
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
25.
Далматинац-Сента
20-29
26.
Сента-Црепаја
34-26