Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Нафтагас

Елемир
35

Сента

Сента
16
18.коло Елемир 30/03/2019 16:30

Нафтагас

Играч гол 2` дк МВП
Живков Горан
0 0
Кецман Зоран
0 0
Милиновић Владимир
0 0
Малиновић Бранислав
6 0
Војновић Петар
3 1
Сурла Ђурица
2 0
Којић Алекса
0 0
Аврамов Драгослав
2 2
Живков Вук
3 0
Јарић Јован
6 0
Тапавички Немања
2 0
Миладиновић Петар
0 1
Шавија Митар
0 0
Кулпинац Стефан
8 0
Максић Предраг
0 0
Петровић Стефан
0 0
Цветић Милош
0 0
Маркуш Адам
0 0
Галин Милан
0 0
Грбић Мишо
0 0
Недељков Дејан
3 1
Цветић Милош
0 0
Челекетић Мирко
0 0
Галин Никола
0 0
Јовановић Душан
0 0

Сента

Играч гол 2` дк МВП
Миљковић Јован
0 0
Сенић Владимир
0 0
Алмаши Никола
3 0
Тот Ласло
0 0
Вујачић Алекса
1 0
Миљковић Алекса
1 0
Сенић Александар
1 0
Нађ Ласло
2 0
Паригрос Даниел
0 0
Божовић Урош
2 0
Недељков Дејан
0 0
Малуцков Александар
0 0
Челекетић Мирко
0 0
Шкорић Стефан
0 0
Челекетић Радован
0 0
Миљковић Немања
0 0
Тертеи Силард
0 0
Татић Стефан
1 1
Кочиш Даниел
0 0
Маркуш Никола
0 0
Фајка Бенце
0 0
Карановић Александар
1 0
Балабан Бранко
0 0
Дражић Марко
4 0
Скубан Игор
0 1

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Тања Белош
Б судија: Маја Зекоња
Контролор:
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Металац-Нафтагас
31-27
2.
Нафтагас-Раднички
35-25
3.
Славија-Нафтагас
47-27
4.
Нафтагас-Потисје Плетекс
25-38
5.
Сента-Нафтагас
34-28
6.
Нафтагас-Далматинац
35-31
7.
Црепаја-Нафтагас
32-32
8.
Нафтагас-ПИК Пригревица
24-23
9.
Панчево-Нафтагас
32-23
10.
Војвода Степа-Нафтагас
28-29
11.
Сомборелектро-Нафтагас
37-23
13.
Нафтагас-Будућност
33-33
14.
Нафтагас-Металац
29-32
15.
Раднички -Нафтагас
26-32
16.
Нафтагас-Славија
29-30
17.
Потисје Плетекс-Нафтагас
33-29
18.
Нафтагас-Сента
35-16
19.
Далматинац-Нафтагас
28-19
20.
Нафтагас-Црепаја
30-22
21.
ПИК Пригревица-Нафтагас
27-23
22.
Нафтагас-Панчево
35-34
23.
Нафтагас-Војвода Степа
33-34
24.
Нафтагас-Сомборелектро
26-35
26.
Будућност-Нафтагас
44-29
Коло Утакмица Рез
1.
Сента-ПИК Пригревица
29-39
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Сомборелектро-Сента
35-22
5.
Сента-Нафтагас
34-28
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
12.
Сента-Далматинац
27-28
13.
Црепаја-Сента
33-26
14.
ПИК Пригревица-Сента
43-30
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Сента-Сомборелектро
34-37
18.
Нафтагас-Сента
35-16
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
25.
Далматинац-Сента
20-29
26.
Сента-Црепаја
34-26