Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Сента

Сента
32

Металац

Футог
32
7.коло Сента 27/10/2018 00:00

Сента

Играч гол 2` дк МВП
Миљковић Јован
3 0
Кобрехел Николет
0 0
Тот Нора
0 0
Фаркаш Река
0 0
Фехер Шара
0 0
Нађ Анико
0 0
Гомбош Ализ
0 0
Миљковић Душица
0 0
Сорад Река
0 0
Шурањи Ана
0 0
Копас Карола
0 0
Ладичорбић Марија
0 0
Хаталак Ивет
0 0
Кнежев Ива
0 0
Наумов Дуња
0 0
Зубац Марија
0 0
Палатинуш Јутка
0 0
Бицок Адриана
0 0
Бајић Тамара
0 0
Ђурђић Наташа
0 0
Маркуш Никола
0 0
Паригрос Даниел
0 0
Нађ Ласло
0 0
Сенић Александар
3 1
Миљковић Алекса
7 0
Вујачић Алекса
0 0
Тот Ласло
0 0
Алмаши Никола
0 0
Сенић Владимир
0 1
Божовић Урош
4 0
Недељков Дејан
0 0
Кочиш Даниел
0 0
Татић Стефан
8 0
Тертеи Силард
0 0
Миљковић Немања
4 0
Челекетић Радован
0 0
Шкорић Стефан
0 0
Челекетић Мирко
0 0
Малуцков Александар
0 0
Фајка Бенце
3 0

Металац

Играч гол 2` дк МВП
Корчок Жарко
1 0
Кокић Никола
3 0
Манојловић Синиша
7 0
Радаковић Бранко
7 0
Радић Игор
0 0
Јовић Арсен
0 0
Пајић Милан
3 0
Сапожниченко Михајло
0 0
Мандић Марко
4 0
Даутовац Дарио
0 0
Јојић Срђан
0 0
Кнежевић Бранислав
0 0
Урукало Марко
0 0
Леђанац Лазар
0 0
Којић Александар
0 0
Деветак Александар
2 0
Перлета Никола
0 0
Илић Милош
0 0
Поповић Бранко
0 0
Благојевић Страхиња
0 0
Вокић Петар
0 0
Деврња Никола
5 2

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Ђорђе Вујацков
Б судија: Јован Ристић
Делегат: Весна Мандић
Број гледалаца: 100 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Сента-ПИК Пригревица
29-39
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Сомборелектро-Сента
35-22
5.
Сента-Нафтагас
34-28
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
12.
Сента-Далматинац
27-28
13.
Црепаја-Сента
33-26
14.
ПИК Пригревица-Сента
43-30
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Сента-Сомборелектро
34-37
18.
Нафтагас-Сента
35-16
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
25.
Далматинац-Сента
20-29
26.
Сента-Црепаја
34-26
Коло Утакмица Рез
1.
Металац-Нафтагас
31-27
2.
Будућност-Металац
34-31
4.
Металац-Раднички
31-25
5.
Металац-Славија
28-30
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Металац-Далматинац
40-31
9.
Црепаја-Металац
23-34
10.
Металац-ПИК Пригревица
33-29
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Металац-Војвода Степа
28-24
13.
Сомборелектро-Металац
35-31
14.
Нафтагас-Металац
29-32
15.
Металац-Будућност
39-28
17.
Раднички -Металац
25-25
18.
Славија-Металац
37-30
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Далматинац-Металац
36-39
22.
Металац-Црепаја
35-29
23.
ПИК Пригревица-Металац
27-26
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Војвода Степа-Металац
39-34
26.
Металац-Сомборелектро
32-19