Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Потисје Плетекс

Ада
27

Раднички

Нови Сад
21
7.коло Ада 27/10/2018 19:00

Потисје Плетекс

Играч гол 2` дк МВП
Вајер Давид
2 0
Гордан Левенте
0 0
Рац Сабо Жолт
0 0
Солар Адам
0 0
Бајус Давид
3 1
Јухас Саболч
4 0
Пергел Тамаш
0 0
Арањош Иштван
0 1
Крижан Атила
0 0
Јовановић Александар
4 0
Марјанов Дарко
4 0
Рогљачин Никола
0 0
Милићевић Игор
2 0
Векић Михајло
8 2

Раднички

Играч гол 2` дк МВП
Јанковић Крсто
3 1
Каран Милош
0 0
Ђурић Горан
0 0
Лаковић Драган
8 1
Илин Марко
0 0
Сошић Кристијан
3 0
Ђокић Марко
0 0
Зелен Марко
0 0
Јојић Милан
3 0
Ракочевић Никша
0 0
Марковић Растко
2 0
Ранитовић Владимир
0 0
Костић Марко
0 0
Грдинић Филип
0 0
Илић Божидар
0 0
Земан Дејан
1 0
Брзак Марко
1 1
Ничић Јован
0 0
Фодора Небојша
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Михајло Миловац
Б судија: Јован Лабус
Контролор: Бранислав Гргуревић
Број гледалаца: 120 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
30-29
4.
Нафтагас-Потисје Плетекс
25-38
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Потисје Плетекс-Црепаја
38-26
13.
ПИК Пригревица-Потисје Плетекс
23-23
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
20-31
17.
Потисје Плетекс-Нафтагас
33-29
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Црепаја-Потисје Плетекс
28-29
26.
Потисје Плетекс-ПИК Пригревица
33-26
Коло Утакмица Рез
1.
Раднички -Сомборелектро
22-31
2.
Нафтагас-Раднички
35-25
3.
Раднички -Будућност
37-31
4.
Металац-Раднички
31-25
6.
Раднички -Славија
18-27
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Далматинац-Раднички
34-29
10.
Раднички -Црепаја
31-26
11.
ПИК Пригревица-Раднички
30-21
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Војвода Степа-Раднички
36-27
14.
Сомборелектро-Раднички
31-22
15.
Раднички -Нафтагас
26-32
16.
Будућност-Раднички
40-24
17.
Раднички -Металац
25-25
19.
Славија-Раднички
48-33
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Раднички -Далматинац
34-39
23.
Црепаја-Раднички
30-29
24.
Раднички -ПИК Пригревица
33-28
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Раднички -Војвода Степа
44-32