Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Потисје Плетекс

Ада
36

Будућност

Алибунар
25
5.коло Ада 14/10/2018 21:00

Потисје Плетекс

Играч гол 2` дк МВП
Вајер Давид
0 0
Гордан Левенте
0 0
Рац Сабо Жолт
0 0
Солар Адам
3 0
Бајус Давид
2 0
Јухас Саболч
3 0
Пергел Тамаш
0 1
Арањош Иштван
0 0
Крижан Атила
4 0
Јовановић Александар
4 1
Марјанов Дарко
4 1
Рогљачин Никола
0 0
Милићевић Игор
11 0
Векић Михајло
5 0

Будућност

Играч гол 2` дк МВП
Ђан Марјан
0 0
Рошу Штефан
2 1
Битевић Немања
0 0
Рилак Марко
1 0
Обрадовић Марјан
0 0
Јовковић Јован
0 0
Младеновић Милутин
0 0
Андрејић Никола
0 0
Арнаутовић Лазар
3 0
Гајић Симо
0 0
Павловић Вук
9 0
Кутлешић Владимир
0 0
Дадич Миодраг
0 0
Чорогар Бојан
0 0
Прчуљ Стеван
0 0
Џелебџић Душан
0 0
Петровић Давор
0 0
Лекић Бранимир
4 1
Недељковић Немања
0 0
Ивановић Владислав
0 0
Костић Игор
5 1
Митровић Немања
1 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија:
Б судија:
Делегат: Весна Мандић
Број гледалаца: 100 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
30-29
4.
Нафтагас-Потисје Плетекс
25-38
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Потисје Плетекс-Црепаја
38-26
13.
ПИК Пригревица-Потисје Плетекс
23-23
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
20-31
17.
Потисје Плетекс-Нафтагас
33-29
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Црепаја-Потисје Плетекс
28-29
26.
Потисје Плетекс-ПИК Пригревица
33-26
Коло Утакмица Рез
2.
Будућност-Металац
34-31
3.
Раднички -Будућност
37-31
4.
Будућност-Славија
32-30
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Далматинац-Будућност
35-31
8.
Будућност-Црепаја
39-37
9.
ПИК Пригревица-Будућност
35-24
10.
Будућност-Панчево
31-27
11.
Војвода Степа-Будућност
37-34
12.
Будућност-Сомборелектро
22-36
13.
Нафтагас-Будућност
33-33
15.
Металац-Будућност
39-28
16.
Будућност-Раднички
40-24
17.
Славија-Будућност
27-32
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Будућност-Далматинац
39-29
21.
Црепаја-Будућност
41-29
22.
Будућност-ПИК Пригревица
41-24
23.
Панчево-Будућност
31-35
24.
Будућност-Војвода Степа
34-33
25.
Сомборелектро-Будућност
40-27
26.
Будућност-Нафтагас
44-29