Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Сента

Сента
34

Црепаја

Црепаја
26
26.коло Сента 02/06/2019 20:00

Сента

Играч гол 2` дк МВП
Миљковић Јован
4 0
Сенић Владимир
0 0
Алмаши Никола
3 0
Тот Ласло
0 0
Вујачић Алекса
0 0
Миљковић Алекса
0 1
Сенић Александар
2 0
Нађ Ласло
0 0
Паригрос Даниел
0 0
Божовић Урош
0 0
Недељков Дејан
0 0
Малуцков Александар
0 0
Челекетић Мирко
0 0
Шкорић Стефан
0 0
Челекетић Радован
0 0
Миљковић Немања
3 0
Тертеи Силард
0 0
Татић Стефан
7 0
Кочиш Даниел
0 0
Маркуш Никола
0 0
Фајка Бенце
0 0
Карановић Александар
0 0
Балабан Бранко
0 0
Дражић Марко
14 0
Скубан Игор
1 1

Црепаја

Играч гол 2` дк МВП
Младеновић Немања
6 1
Цветановски Душан
7 0
Ивков Милутин
2 0
Обрадинов Александар
0 0
Чалић Александар
0 0
Илић Драгољуб
0 0
Ковачевић Александар
0 0
Живановић Марко
0 0
Вишњички Константин
0 0
Бранков Сава
0 0
Грубанов Владимир
0 0
Аврамов Немања
0 0
Лашанац Зоран
0 0
Младен Данијел
0 0
Војнов Марко
3 1
Милошев Владимир
0 0
Витас Војислав
0 0
Коневски Милан
0 0
Јовић Иван
0 0
Георгијевски Владимир
0 0
Брзевски Данијел
0 0
Алексић Данијел
4 0
Стаменковић Стефан
0 0
Павић Милош
4 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Никола Зорић
Б судија: Милош Зелић
Контролор: Давор Хорват
Број гледалаца: 100 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Сента-ПИК Пригревица
29-39
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Сомборелектро-Сента
35-22
5.
Сента-Нафтагас
34-28
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
12.
Сента-Далматинац
27-28
13.
Црепаја-Сента
33-26
14.
ПИК Пригревица-Сента
43-30
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Сента-Сомборелектро
34-37
18.
Нафтагас-Сента
35-16
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
25.
Далматинац-Сента
20-29
26.
Сента-Црепаја
34-26
Коло Утакмица Рез
1.
Далматинац-Црепаја
30-27
3.
Црепаја-ПИК Пригревица
25-23
4.
Панчево-Црепаја
30-19
5.
Црепаја-Војвода Степа
25-23
6.
Сомборелектро-Црепаја
42-26
7.
Црепаја-Нафтагас
32-32
8.
Будућност-Црепаја
39-37
9.
Црепаја-Металац
23-34
10.
Раднички -Црепаја
31-26
11.
Црепаја-Славија
23-35
12.
Потисје Плетекс-Црепаја
38-26
13.
Црепаја-Сента
33-26
14.
Црепаја-Далматинац
35-30
16.
ПИК Пригревица-Црепаја
28-25
17.
Црепаја-Панчево
28-31
18.
Војвода Степа-Црепаја
25-24
19.
Црепаја-Сомборелектро
28-33
20.
Нафтагас-Црепаја
30-22
21.
Црепаја-Будућност
41-29
22.
Металац-Црепаја
35-29
23.
Црепаја-Раднички
30-29
24.
Славија-Црепаја
33-26
25.
Црепаја-Потисје Плетекс
28-29
26.
Сента-Црепаја
34-26