Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Црепаја

Црепаја
28

Потисје Плетекс

Ада
29
25.коло Дебељача 24/05/2019 18:00

Црепаја

Играч гол 2` дк МВП
Младеновић Немања
2 0
Цветановски Душан
0 0
Ивков Милутин
2 0
Обрадинов Александар
0 0
Чалић Александар
0 0
Илић Драгољуб
0 0
Ковачевић Александар
0 0
Живановић Марко
0 0
Вишњички Константин
0 0
Бранков Сава
0 0
Грубанов Владимир
0 0
Аврамов Немања
0 0
Лашанац Зоран
0 0
Младен Данијел
0 0
Војнов Марко
6 1
Милошев Владимир
0 0
Витас Војислав
2 2
Коневски Милан
0 0
Јовић Иван
0 0
Георгијевски Владимир
0 0
Брзевски Данијел
10 0
Алексић Данијел
4 1
Стаменковић Стефан
0 0
Павић Милош
2 0

Потисје Плетекс

Играч гол 2` дк МВП
Вајер Давид
0 0
Гордан Левенте
0 0
Рац Сабо Жолт
0 0
Солар Адам
0 0
Бајус Давид
2 0
Јухас Саболч
0 0
Пергел Тамаш
1 1
Арањош Иштван
0 0
Крижан Атила
4 1
Јовановић Александар
3 1
Марјанов Дарко
7 0
Рогљачин Никола
0 0
Милићевић Игор
6 0
Векић Михајло
6 1
Кертвељеши Золтан
0 0
Фехер Оливер
0 0
Пинтер Виктор
0 0
Сестак Јожеф
0 0
Канчар Силард
0 0
Доци Тамаш
0 0
Зомбор Золтан
0 0
Тобиаш Јожеф
0 0
Фехер Оливер
0 0
Пинтер Виктор
0 0
Кертвељеши Золтан
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија:
Б судија: Младен Крстић
Контролор: Небојша Марковић
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Далматинац-Црепаја
30-27
3.
Црепаја-ПИК Пригревица
25-23
4.
Панчево-Црепаја
30-19
5.
Црепаја-Војвода Степа
25-23
6.
Сомборелектро-Црепаја
42-26
7.
Црепаја-Нафтагас
32-32
8.
Будућност-Црепаја
39-37
9.
Црепаја-Металац
23-34
10.
Раднички -Црепаја
31-26
11.
Црепаја-Славија
23-35
12.
Потисје Плетекс-Црепаја
38-26
13.
Црепаја-Сента
33-26
14.
Црепаја-Далматинац
35-30
16.
ПИК Пригревица-Црепаја
28-25
17.
Црепаја-Панчево
28-31
18.
Војвода Степа-Црепаја
25-24
19.
Црепаја-Сомборелектро
28-33
20.
Нафтагас-Црепаја
30-22
21.
Црепаја-Будућност
41-29
22.
Металац-Црепаја
35-29
23.
Црепаја-Раднички
30-29
24.
Славија-Црепаја
33-26
25.
Црепаја-Потисје Плетекс
28-29
26.
Сента-Црепаја
34-26
Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
30-29
4.
Нафтагас-Потисје Плетекс
25-38
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Потисје Плетекс-Црепаја
38-26
13.
ПИК Пригревица-Потисје Плетекс
23-23
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
20-31
17.
Потисје Плетекс-Нафтагас
33-29
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Црепаја-Потисје Плетекс
28-29
26.
Потисје Плетекс-ПИК Пригревица
33-26