Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Славија

Нови Сад
30

Потисје Плетекс

Ада
35
8.коло Нови Сад 04/11/2018 17:00

Славија

Играч гол 2` дк МВП
Петровић Александар
0 0
Маљковић Бранко
0 0
Бјељац Милош
0 0
Кочић Славко
4 0
Вранеш Ђорђије
0 0
Живковић Срђан
0 0
Вучић Миљан
1 0
Новаковић Душан
3 1
Лазић Јован
1 0
Михајлов Милан
0 0
Јовановић Лазар
7 1
Мишковић Стеван
0 0
Покрајац Душан
8 0
Мачкић Бранко
0 0
Стаменковић Крстан
0 0
Јаковљевић Никола
0 0
Стојановић Страхиња
0 0
Роган Лука
5 0
Ковачевић Никола
1 0
Затежић Марко
0 0
Пантовић Ђорђе
0 1

Потисје Плетекс

Играч гол 2` дк МВП
Вајер Давид
0 0
Гордан Левенте
0 0
Рац Сабо Жолт
0 0
Солар Адам
0 0
Бајус Давид
3 1
Јухас Саболч
3 0
Пергел Тамаш
0 1
Арањош Иштван
0 0
Крижан Атила
6 0
Јовановић Александар
3 2
Марјанов Дарко
8 2
Рогљачин Никола
0 0
Милићевић Игор
7 0
Векић Михајло
5 1

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Марко Рачић
Б судија: Никола Зорић
Делегат: Марко Менићанин
Број гледалаца: 100 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Војвода Степа
40-21
2.
Сомборелектро-Славија
37-36
3.
Славија-Нафтагас
47-27
4.
Будућност-Славија
32-30
5.
Металац-Славија
28-30
6.
Раднички -Славија
18-27
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Славија-Далматинац
40-21
11.
Црепаја-Славија
23-35
12.
Славија-ПИК Пригревица
43-27
13.
Панчево-Славија
32-34
14.
Војвода Степа-Славија
23-25
15.
Славија-Сомборелектро
32-33
16.
Нафтагас-Славија
29-30
17.
Славија-Будућност
27-32
18.
Славија-Металац
37-30
19.
Славија-Раднички
48-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Далматинац-Славија
29-26
24.
Славија-Црепаја
33-26
25.
ПИК Пригревица-Славија
33-34
26.
Славија-Панчево
36-28
Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
30-29
4.
Нафтагас-Потисје Плетекс
25-38
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Потисје Плетекс-Црепаја
38-26
13.
ПИК Пригревица-Потисје Плетекс
23-23
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
20-31
17.
Потисје Плетекс-Нафтагас
33-29
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Црепаја-Потисје Плетекс
28-29
26.
Потисје Плетекс-ПИК Пригревица
33-26