Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Панчево

Панчево
26

Потисје Плетекс

Ада
33
14.коло Панчево 02/03/2019 17:30

Панчево

Играч гол 2` дк МВП
Јованов Љубомир
0 0
Антић Никола
0 0
Антанасијевић Борислав
1 0
Гојковић Марко
0 0
Јовановић Саша
0 0
Милановић Мирослав
2 0
Обрадовић Мирослав
0 0
Стојановић Дејан
2 0
Ђурић Милан
0 0
Ђекић Јован
0 0
Прчуљ Урош
13 0
Лацко Данијел
5 2
Џамтоски Милош
0 0
Тодорић Ђорђе
0 0
Јовановић Бранко
0 0
Урошев Милош
0 0
Ћирковић Милош
0 0
Грандов Душан
0 0
Крањц Лука
3 0
Алексић Владан
0 0
Станишић Марко
0 0
Кирти Урош
0 0
Михајловић Марко
0 0

Потисје Плетекс

Играч гол 2` дк МВП
Вајер Давид
1 0
Гордан Левенте
0 0
Рац Сабо Жолт
0 0
Солар Адам
0 1
Бајус Давид
6 0
Јухас Саболч
0 0
Пергел Тамаш
0 3
Арањош Иштван
0 0
Крижан Атила
4 1
Јовановић Александар
2 0
Марјанов Дарко
4 0
Рогљачин Никола
0 0
Милићевић Игор
4 0
Векић Михајло
12 0
Кертвељеши Золтан
0 0
Фехер Оливер
0 0
Пинтер Виктор
0 0
Сестак Јожеф
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Ивко Ракићевић
Б судија: Жељко Јоксовић
Делегат: Марко Менићанин
Број гледалаца: 35 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Далматинац-Панчево
28-32
4.
Панчево-Црепаја
30-19
5.
ПИК Пригревица-Панчево
29-31
7.
Панчево-Војвода Степа
32-24
8.
Сомборелектро-Панчево
39-35
9.
Панчево-Нафтагас
32-23
10.
Будућност-Панчево
31-27
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Панчево-Славија
32-34
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Панчево-Далматинац
33-26
17.
Црепаја-Панчево
28-31
18.
Панчево-ПИК Пригревица
29-24
20.
Војвода Степа-Панчево
31-26
21.
Панчево-Сомборелектро
25-31
22.
Нафтагас-Панчево
35-34
23.
Панчево-Будућност
31-35
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Славија-Панчево
36-28
Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
30-29
4.
Нафтагас-Потисје Плетекс
25-38
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Потисје Плетекс-Црепаја
38-26
13.
ПИК Пригревица-Потисје Плетекс
23-23
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
20-31
17.
Потисје Плетекс-Нафтагас
33-29
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Црепаја-Потисје Плетекс
28-29
26.
Потисје Плетекс-ПИК Пригревица
33-26