Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Потисје Плетекс

Ада
33

Нафтагас

Елемир
29
17.коло Ада 23/03/2019 19:00

Потисје Плетекс

Играч гол 2` дк МВП
Вајер Давид
1 0
Гордан Левенте
0 0
Рац Сабо Жолт
0 0
Солар Адам
0 0
Бајус Давид
10 0
Јухас Саболч
1 0
Пергел Тамаш
0 1
Арањош Иштван
0 0
Крижан Атила
4 1
Јовановић Александар
3 0
Марјанов Дарко
3 0
Рогљачин Никола
0 0
Милићевић Игор
0 0
Векић Михајло
3 1
Кертвељеши Золтан
0 0
Фехер Оливер
0 0
Пинтер Виктор
0 0
Сестак Јожеф
3 0
Канчар Силард
0 0
Доци Тамаш
5 0
Зомбор Золтан
0 0
Тобиаш Јожеф
0 0
Фехер Оливер
0 0
Пинтер Виктор
0 0
Кертвељеши Золтан
0 0

Нафтагас

Играч гол 2` дк МВП
Живков Горан
0 0
Кецман Зоран
0 0
Милиновић Владимир
0 0
Малиновић Бранислав
4 0
Војновић Петар
0 0
Сурла Ђурица
0 0
Којић Алекса
0 0
Аврамов Драгослав
8 2
Живков Вук
2 0
Јарић Јован
0 0
Тапавички Немања
0 0
Миладиновић Петар
0 0
Шавија Митар
6 0
Кулпинац Стефан
6 0
Максић Предраг
0 0
Петровић Стефан
0 0
Цветић Милош
0 0
Маркуш Адам
0 0
Галин Милан
0 0
Грбић Мишо
0 0
Недељков Дејан
3 1
Цветић Милош
0 0
Челекетић Мирко
0 0
Галин Никола
0 0
Јовановић Душан
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Милица Антић
Б судија: Данијела Ковачевић
Контролор: Миодраг Миловац
Број гледалаца: 220 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
30-29
4.
Нафтагас-Потисје Плетекс
25-38
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Потисје Плетекс-Црепаја
38-26
13.
ПИК Пригревица-Потисје Плетекс
23-23
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
20-31
17.
Потисје Плетекс-Нафтагас
33-29
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Црепаја-Потисје Плетекс
28-29
26.
Потисје Плетекс-ПИК Пригревица
33-26
Коло Утакмица Рез
1.
Металац-Нафтагас
31-27
2.
Нафтагас-Раднички
35-25
3.
Славија-Нафтагас
47-27
4.
Нафтагас-Потисје Плетекс
25-38
5.
Сента-Нафтагас
34-28
6.
Нафтагас-Далматинац
35-31
7.
Црепаја-Нафтагас
32-32
8.
Нафтагас-ПИК Пригревица
24-23
9.
Панчево-Нафтагас
32-23
10.
Војвода Степа-Нафтагас
28-29
11.
Сомборелектро-Нафтагас
37-23
13.
Нафтагас-Будућност
33-33
14.
Нафтагас-Металац
29-32
15.
Раднички -Нафтагас
26-32
16.
Нафтагас-Славија
29-30
17.
Потисје Плетекс-Нафтагас
33-29
18.
Нафтагас-Сента
35-16
19.
Далматинац-Нафтагас
28-19
20.
Нафтагас-Црепаја
30-22
21.
ПИК Пригревица-Нафтагас
27-23
22.
Нафтагас-Панчево
35-34
23.
Нафтагас-Војвода Степа
33-34
24.
Нафтагас-Сомборелектро
26-35
26.
Будућност-Нафтагас
44-29