Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Панчево

Панчево
32

Сента

Сента
21
2.коло Панчево 23/09/2018 20:00

Панчево

Играч гол 2` дк МВП
Јованов Љубомир
3 1
Антић Никола
0 0
Антанасијевић Борислав
4 0
Гојковић Марко
2 0
Јовановић Саша
0 0
Милановић Мирослав
0 0
Обрадовић Мирослав
0 0
Стојановић Дејан
0 0
Ђурић Милан
2 0
Ђекић Јован
0 0
Прчуљ Урош
4 0
Лацко Данијел
3 0
Џамтоски Милош
2 0
Тодорић Ђорђе
1 1
Јовановић Бранко
1 0
Урошев Милош
0 0
Ћирковић Милош
6 1
Грандов Душан
0 0
Крањц Лука
4 0
Алексић Владан
0 1
Станишић Марко
0 0

Сента

Играч гол 2` дк МВП
Миљковић Јован
0 0
Сенић Владимир
0 0
Алмаши Никола
0 0
Тот Ласло
0 0
Вујачић Алекса
0 0
Миљковић Алекса
2 2
Сенић Александар
4 1
Нађ Ласло
2 0
Паригрос Даниел
0 0
Божовић Урош
0 0
Недељков Дејан
8 0
Малуцков Александар
0 0
Челекетић Мирко
2 0
Шкорић Стефан
0 0
Челекетић Радован
0 0
Миљковић Немања
3 0
Тертеи Силард
0 0
Татић Стефан
0 0
Кочиш Даниел
0 0
Маркуш Никола
0 0
Ђурђић Наташа
0 0
Сорад Река
0 0
Миљковић Душица
0 0
Гомбош Ализ
0 0
Нађ Анико
0 0
Фехер Шара
0 0
Фаркаш Река
0 0
Тот Нора
0 0
Кобрехел Николет
0 0
Шурањи Ана
0 0
Копас Карола
0 0
Бајић Тамара
0 0
Бицок Адриана
0 0
Палатинуш Јутка
0 0
Зубац Марија
0 0
Наумов Дуња
0 0
Кнежев Ива
0 0
Хаталак Ивет
0 0
Ладичорбић Марија
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Маријана Савковић
Б судија: Тамара Савковић
Делегат: Срђан Лазовић
Број гледалаца: 100 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Далматинац-Панчево
28-32
4.
Панчево-Црепаја
30-19
5.
ПИК Пригревица-Панчево
29-31
7.
Панчево-Војвода Степа
32-24
8.
Сомборелектро-Панчево
39-35
9.
Панчево-Нафтагас
32-23
10.
Будућност-Панчево
31-27
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Панчево-Славија
32-34
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Панчево-Далматинац
33-26
17.
Црепаја-Панчево
28-31
18.
Панчево-ПИК Пригревица
29-24
20.
Војвода Степа-Панчево
31-26
21.
Панчево-Сомборелектро
25-31
22.
Нафтагас-Панчево
35-34
23.
Панчево-Будућност
31-35
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Славија-Панчево
36-28
Коло Утакмица Рез
1.
Сента-ПИК Пригревица
29-39
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Сомборелектро-Сента
35-22
5.
Сента-Нафтагас
34-28
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
12.
Сента-Далматинац
27-28
13.
Црепаја-Сента
33-26
14.
ПИК Пригревица-Сента
43-30
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Сента-Сомборелектро
34-37
18.
Нафтагас-Сента
35-16
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
25.
Далматинац-Сента
20-29
26.
Сента-Црепаја
34-26