Делегирање - Друга лига ''Север''

2018/2019
(Архива)
Мушкарци Жене "Исток" Жене "Запад" Жене - Бараж 1 Жене - Бараж 2

Мушкарци


26. коло

01/06/2019
00:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
Нафтагас
Елемир
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 026177
02/06/2019
18:00
Футог
Металац
Футог
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Контролор: 126

Број утакмице: 026178
01/06/2019
18:00
Нови Сад
Раднички
Нови Сад
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 026179
02/06/2019
17:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Панчево
Панчево
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 026180
31/05/2018
18:30
Ада
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Делегат: Марко Менићанин


Број утакмице: 026181
02/06/2019
20:00
Сента
Сента
Сента
Црепаја
Црепаја
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 026182

25. коло

25/05/2019
19:00
Сомбор
Будућност
Алибунар
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Делегат: Дамир Миљевић


Број утакмице: 025170
24/05/2019
20:00
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
Металац
Футог
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Марко Менићанин


Број утакмице: 025171
26/05/2019
20:30
Панчево
Панчево
Панчево
Раднички
Нови Сад
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 025172
24/05/2019
19:30
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Славија
Нови Сад
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: 126

Број утакмице: 025173
24/05/2019
18:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Судија А: 91
Судија Б: Младен Крстић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 025174
26/05/2019
19:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Сента
Сента
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 025175

24. коло

19/05/2019
14:00
Бан.Карловац
Будућност
Алибунар
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Србислав Топалов
Судија Б: 109
Делегат: Марко Менићанин


Број утакмице: 024163
19/05/2019
17:30
Футог
Металац
Футог
Панчево
Панчево
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 024164
19/05/2019
18:30
Петроварадин
Раднички
Нови Сад
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: 48
Судија Б: 110
Контролор: 133

Број утакмице: 024165
19/05/2019
20:30
Петроварадин
Славија
Нови Сад
Црепаја
Црепаја
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 024166
18/05/2019
17:00
Ада
Далматинац
Риђица
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 024167
18/05/2019
17:00
Елемир
Нафтагас
Елемир
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: Зоран Ђикић

Број утакмице: 024168

23. коло

11/05/2019
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Металац
Футог
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 023157
12/05/2019
20:30
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Раднички
Нови Сад
Судија А: 91
Судија Б: Младен Крстић
Контролор: 133

Број утакмице: 023158
29/05/2019
20:00
Сента
Сента
Сента
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Бранко Радуловић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 023160
11/05/2019
19:00
Елемир
Нафтагас
Елемир
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Зоран Марјановић

Број утакмице: 023161

22. коло

05/05/2019
13:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Делегат: Срђан Лазовић


Број утакмице: 022149
05/05/2019
18:00
Футог
Металац
Футог
Црепаја
Црепаја
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: Радомир Остојић

Број утакмице: 022150
05/05/2019
19:00
Нови Сад
Раднички
Нови Сад
Далматинац
Риђица
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Стевица Јевремов


Број утакмице: 022151
05/05/2019
17:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Сента
Сента
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 022152
04/05/2019
18:00
Елемир
Нафтагас
Елемир
Панчево
Панчево
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Бранко Радуловић
Контролор: Зоран Ђикић

Број утакмице: 022153
04/05/2019
19:00
Сомбор
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: 48
Судија Б: 110
Делегат: Игор Ивић


Број утакмице: 022154

21. коло

20/04/2019
17:00
Црепаја
Црепаја
Црепаја
Будућност
Алибунар
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Срђан Лазовић


Број утакмице: 021142
21/04/2019
18:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Металац
Футог
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 021143
20/04/2019
19:00
Сента
Сента
Сента
Раднички
Нови Сад
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 021144
20/04/2019
18:00
Ада
Славија
Нови Сад
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Делегат: Весна Мандић


Број утакмице: 021145
21/04/2019
20:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Нафтагас
Елемир
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 021146
21/04/2019
20:30
Панчево
Панчево
Панчево
Судија А: Михајло Миловац
Судија Б: Јован Лабус
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 021147

20. коло

14/04/2019
20:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
Далматинац
Риђица
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 020135
14/04/2019
18:00
Футог
Металац
Футог
Сента
Сента
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Бранко Радуловић
Контролор: 126

Број утакмице: 020136
14/04/2019
19:00
Нови Сад
Раднички
Нови Сад
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 020137
17/04/2019
19:30
Елемир
Нафтагас
Елемир
Црепаја
Црепаја
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Делегат: Стевица Јевремов


Број утакмице: 020138
13/04/2019
20:00
Сомбор
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 020139
25/04/2019
20:00
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
Панчево
Панчево
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Зоран Марјановић

Број утакмице: 020140

19. коло

07/04/2019
20:00
Сента
Сента
Сента
Будућност
Алибунар
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 019128
06/04/2019
19:00
Ада
Металац
Футог
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Делегат: Весна Мандић


Број утакмице: 019129
07/04/2019
17:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Раднички
Нови Сад
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Делегат: 197


Број утакмице: 019130
07/04/2019
18:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Нафтагас
Елемир
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 019131
07/04/2019
17:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 019132
05/04/2019
19:30
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 019133

18. коло

30/03/2019
17:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 018121
31/03/2019
17:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Металац
Футог
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Марко Менићанин


Број утакмице: 018122
30/03/2019
16:30
Елемир
Нафтагас
Елемир
Сента
Сента
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: 133

Број утакмице: 018123
30/03/2019
16:00
Бајмок
Далматинац
Риђица
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 018124
31/03/2019
11:00
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
Црепаја
Црепаја
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Делегат: 164


Број утакмице: 018125
30/03/2019
20:30
Панчево
Панчево
Панчево
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: 126

Број утакмице: 018126

17. коло

24/03/2019
17:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Будућност
Алибунар
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 017114
24/03/2019
19:00
Нови Сад
Раднички
Нови Сад
Металац
Футог
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Радомир Остојић

Број утакмице: 017115
23/03/2019
19:00
Ада
Нафтагас
Елемир
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 017116
23/03/2019
18:00
Сента
Сента
Сента
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 017117
22/03/2019
19:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Дамир Миљевић


Број утакмице: 017118
23/03/2019
15:00
Црепаја
Црепаја
Црепаја
Панчево
Панчево
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 017119

16. коло

17/03/2019
18:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
Раднички
Нови Сад
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: 133

Број утакмице: 016107
17/03/2019
18:00
Зрењанин
Нафтагас
Елемир
Славија
Нови Сад
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 016108
16/03/2019
20:00
Сомбор
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Делегат: Весна Мандић


Број утакмице: 016109
17/03/2019
19:00
Српска Црња
Војвода Степа
Војвода Степа
Сента
Сента
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Контролор: Зоран Ђикић

Број утакмице: 016110
17/03/2019
18:30
Панчево
Панчево
Панчево
Далматинац
Риђица
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 016111
16/03/2019
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Црепаја
Црепаја
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Контролор: 126

Број утакмице: 016112

15. коло

10/03/2019
18:30
Футог
Металац
Футог
Будућност
Алибунар
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Игор Ивић


Број утакмице: 015100
10/03/2019
19:00
Нови Сад
Раднички
Нови Сад
Нафтагас
Елемир
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 015101
10/03/2019
17:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Стевица Јевремов


Број утакмице: 015102
09/03/2019
20:30
Ада
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 015103
10/03/2019
20:00
Сента
Сента
Сента
Панчево
Панчево
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 015104
08/03/2019
20:00
Риђица
Далматинац
Риђица
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 015105

14. коло

28/03/2019
17:30
Зрењанин
Нафтагас
Елемир
Металац
Футог
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Делегат: Весна Мандић


Број утакмице: 014093
02/03/2019
19:00
Сомбор
Раднички
Нови Сад
Судија А: 48
Судија Б: 110
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 014094
01/03/2019
20:00
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
Славија
Нови Сад
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 014095
02/03/2019
17:30
Панчево
Панчево
Панчево
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: Марко Менићанин


Број утакмице: 014096
02/03/2019
20:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Сента
Сента
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 014097
02/03/2019
20:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Далматинац
Риђица
Судија А: Михајло Миловац
Судија Б: Јован Лабус
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 014098

13. коло

08/12/2018
17:00
Зрењанин
Нафтагас
Елемир
Будућност
Алибунар
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Марко Менићанин


Број утакмице: 013086
08/12/2018
20:00
Сомбор
Металац
Футог
Судија А: Марко Рачић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 013087
08/12/2018
19:00
Српска Црња
Војвода Степа
Војвода Степа
Раднички
Нови Сад
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 013088
09/12/2018
20:30
Панчево
Панчево
Панчево
Славија
Нови Сад
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Весна Мандић


Број утакмице: 013089
08/12/2018
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 013090
09/12/2018
14:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Сента
Сента
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 013091

12. коло

01/12/2018
20:00
Банатски Карловац
Будућност
Алибунар
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Дијана Константиновић


Број утакмице: 012079
02/12/2018
17:00
Футог
Металац
Футог
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: 98
Судија Б: 97
Делегат: 197


Број утакмице: 012080
01/12/2018
19:00
Нови Сад
Раднички
Нови Сад
Панчево
Панчево
Судија А: Борко Бошков
Судија Б: Дејан Марковић
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 012081
30/11/2018
19:30
Ада
Црепаја
Црепаја
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 012083
02/12/2018
19:00
Сента
Сента
Сента
Далматинац
Риђица
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: 164


Број утакмице: 012084

11. коло

25/11/2018
14:30
Српска Црња
Војвода Степа
Војвода Степа
Будућност
Алибунар
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Весна Мандић


Број утакмице: 011072
25/11/2018
16:30
Панчево
Панчево
Панчево
Металац
Футог
Судија А: Марко Рачић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Дијана Константиновић


Број утакмице: 011073
24/11/2018
18:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Раднички
Нови Сад
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 011074
24/11/2018
18:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Славија
Нови Сад
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Контролор: Зоран Ђикић

Број утакмице: 011075
24/11/2018
19:30
Риђица
Далматинац
Риђица
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 011076
24/11/2018
17:30
Риђица
Нафтагас
Елемир
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Делегат: Игор Ивић


Број утакмице: 011077

10. коло

17/11/2018
18:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
Панчево
Панчево
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Бојан Јоргић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 010065
17/11/2018
15:30
Футог
Металац
Футог
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Контролор: 126

Број утакмице: 010066
18/11/2018
19:00
Нови Сад
Раднички
Нови Сад
Црепаја
Црепаја
Судија А: Марко Рачић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 010067
18/11/2018
17:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Далматинац
Риђица
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Делегат: 197


Број утакмице: 010068
16/11/2018
19:00
Ада
Сента
Сента
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 010069
22/11/2018
20:00
Српска Црња
Војвода Степа
Војвода Степа
Нафтагас
Елемир
Судија А: Борко Бошков
Судија Б: Дејан Марковић
Делегат: Стевица Јевремов


Број утакмице: 010070

9. коло

10/11/2018
00:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Будућност
Алибунар
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 009058
10/11/2018
18:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Металац
Футог
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Весна Мандић


Број утакмице: 009059
11/11/2018
19:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Раднички
Нови Сад
Судија А: Јован Ристић
Судија Б: Ђорђе Вујацков
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 009060
11/11/2018
18:00
Сента
Сента
Сента
Славија
Нови Сад
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 009061
11/11/2018
20:30
Панчево
Панчево
Панчево
Нафтагас
Елемир
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Борко Капур
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 009062
11/11/2018
15:00
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Контролор: Радомир Остојић

Број утакмице: 009063

8. коло

04/11/2018
14:00
Банатски Карловац
Будућност
Алибунар
Црепаја
Црепаја
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 008051
04/11/2018
15:00
Футог
Металац
Футог
Далматинац
Риђица
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: 197


Број утакмице: 008052
04/11/2018
19:00
Нови Сад
Раднички
Нови Сад
Сента
Сента
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 008053
04/11/2018
17:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Судија А: Марко Рачић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Марко Менићанин


Број утакмице: 008054
04/11/2018
15:00
Елемир
Нафтагас
Елемир
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 008055
03/11/2018
19:00
Сомбор
Панчево
Панчево
Судија А: Жељко Јоксовић
Судија Б: Ивко Ракићевић
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 008056

7. коло

28/10/2018
10:30
Риђица
Далматинац
Риђица
Будућност
Алибунар
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 007044
27/10/2018
00:00
Сента
Сента
Сента
Металац
Футог
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Весна Мандић


Број утакмице: 007045
27/10/2018
19:00
Ада
Раднички
Нови Сад
Судија А: Михајло Миловац
Судија Б: Јован Лабус
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 007046
27/10/2018
15:30
Црепаја
Црепаја
Црепаја
Нафтагас
Елемир
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Владимир Тасић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 007047
27/10/2018
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Ања Пантић
Судија Б: Ирена Анђушић
Делегат: Дијана Константиновић


Број утакмице: 007048
28/10/2018
20:00
Панчево
Панчево
Панчево
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 007049

6. коло

21/10/2018
19:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
Сента
Сента
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Срђан Лазовић


Број утакмице: 006037
21/10/2018
20:00
Футог
Металац
Футог
Судија А: 98
Судија Б: 97
Контролор: Радомир Остојић

Број утакмице: 006038
21/10/2018
20:00
Нови Сад
Раднички
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Судија А: Жељко Јоксовић
Судија Б: Ивко Ракићевић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 006039
21/10/2018
19:30
Елемир
Нафтагас
Елемир
Далматинац
Риђица
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Борко Капур
Делегат: Стевица Јевремов


Број утакмице: 006040
20/10/2018
19:00
Сомбор
Црепаја
Црепаја
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 006041
21/10/2018
18:00
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Контролор: 133

Број утакмице: 006042

5. коло

14/10/2018
21:00
Ада
Будућност
Алибунар
Судија А: 110
Судија Б: 48
Делегат: Весна Мандић


Број утакмице: 005030
15/10/2018
18:00
Футог- Хала Дом спортова
Металац
Футог
Славија
Нови Сад
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Дијана Константиновић


Број утакмице: 005031
13/10/2018
18:00
Сента
Сента
Сента
Нафтагас
Елемир
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Борко Капур
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 005032
13/10/2018
18:30
Риђица
Далматинац
Риђица
Судија А: Марко Рачић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Игор Ивић


Број утакмице: 005033
13/10/2018
16:00
Црепаја
Црепаја
Црепаја
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 005034
13/10/2018
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Панчево
Панчево
Судија А: Борко Бошков
Судија Б: Дејан Марковић
Делегат: Марко Менићанин


Број утакмице: 005035

4. коло

06/10/2018
19:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
Славија
Нови Сад
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: 155


Број утакмице: 004023
07/10/2018
18:00
Футог
Металац
Футог
Раднички
Нови Сад
Судија А: 48
Судија Б: 110
Делегат: Игор Ивић


Број утакмице: 004024
06/10/2018
17:00
Елемир
Нафтагас
Елемир
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: 133

Број утакмице: 004025
06/10/2018
19:30
Сомбор
Сента
Сента
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: 164


Број утакмице: 004026
05/10/2018
21:00
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
Далматинац
Риђица
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 004027
07/10/2018
20:00
Панчево
Панчево
Панчево
Црепаја
Црепаја
Судија А: Јован Ристић
Судија Б: Ђорђе Вујацков
Контролор: Зоран Ђикић

Број утакмице: 004028

3. коло

30/09/2018
19:00
Нови Сад
Раднички
Нови Сад
Будућност
Алибунар
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Дијана Константиновић


Број утакмице: 003016
30/09/2018
17:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Нафтагас
Елемир
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Делегат: Марко Менићанин


Број утакмице: 003017
30/09/2018
18:00
Ада
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 003018
30/09/2018
19:00
Сента
Сента
Сента
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Марко Рачић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Дамир Миљевић


Број утакмице: 003019
29/09/2018
19:30
Риђица
Далматинац
Риђица
Панчево
Панчево
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 003020
30/09/2018
17:00
Црепаја
Црепаја
Црепаја
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Делегат: Светлана Ничевски


Број утакмице: 003021

2. коло

22/09/2018
16:00
Банат,Карловац
Будућност
Алибунар
Металац
Футог
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 002009
23/09/2018
20:00
Елемир
Нафтагас
Елемир
Раднички
Нови Сад
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Контролор: 133

Број утакмице: 00210
22/09/2018
19:00
Сомбор
Славија
Нови Сад
Судија А: Јован Ристић
Судија Б: Ђорђе Вујацков
Делегат: Игор Ивић


Број утакмице: 002011
23/09/2018
10:30
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Зоран Ђикић

Број утакмице: 002012
23/09/2018
20:00
Панчево
Панчево
Панчево
Сента
Сента
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Делегат: Срђан Лазовић


Број утакмице: 002013
22/09/2018
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Далматинац
Риђица
Судија А: Марко Рачић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 002014

1. коло

16/09/2018
18:00
Футог
Металац
Футог
Нафтагас
Елемир
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 001002
16/09/2018
19:30
Нови Сад
Раднички
Нови Сад
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 001003
16/09/2018
17:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Марко Рачић
Судија Б: Никола Зорић
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 001004
16/09/2018
18:00
Ада
Панчево
Панчево
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Контролор: 133

Број утакмице: 001005
16/09/2018
19:00
Сента
Сента
Сента
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Зоран Марјановић

Број утакмице: 001006
15/09/2018
20:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Црепаја
Црепаја
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 001007

Жене "Исток"


14. коло

19/05/2019
16:00
Нови Кнежевац
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: 55
Судија Б: 56
Делегат: 164


Број утакмице: 014054
18/05/2019
18:00
Мокрин
Сента
Сента
Судија А: Анђела Новаковић
Судија Б: Наташа Дабић
Делегат: Весна Мандић


Број утакмице: 014055
07/05/2019
18:15
Жабаљ
Милетић
Мошорин
Судија А: 46
Судија Б: 45
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 014056

13. коло

11/05/2019
19:00
Сента
Сента
Сента
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Судија А: 55
Судија Б: 56
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 013050
11/05/2019
11:00
Зрењанин
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 013051
29/04/2019
18:00
Јабука
Јабука (ж)
Јабука
Милетић
Мошорин
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 013052

12. коло

05/05/2019
17:00
Нови Кнежевац
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Судија А: 55
Судија Б: 56
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 012046
04/05/2019
16:00
Мокрин
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: 46
Судија Б: 45
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 012047
03/05/2019
19:00
Елемир
Нафтагас (ж)
Елемир
Сента
Сента
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 012048

11. коло

21/04/2019
20:00
Јабука
Јабука (ж)
Јабука
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 011042
19/04/2019
17:00
Жабаљ
Милетић
Мошорин
Судија А: Анђела Новаковић
Судија Б: Наташа Дабић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 011043
20/04/2019
18:00
Зрењанин
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Зоран Марјановић

Број утакмице: 011044

10. коло

24/04/2019
17:00
Нови Кнежевац
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Милетић
Мошорин
Судија А: 55
Судија Б: 56
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 010038
24/04/2019
19:00
Елемир
Нафтагас (ж)
Елемир
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Делегат: Марко Менићанин


Број утакмице: 010039
15/04/2019
20:00
Сента
Сента
Сента
Судија А: Оља Фабијан
Судија Б: Ана Косовац
Делегат: Игор Ивић


Број утакмице: 010040

9. коло

06/04/2019
16:00
Мокрин
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 009034
09/04/2019
18:15
Жабаљ
Милетић
Мошорин
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 009035
06/04/2019
19:00
Јабука
Јабука (ж)
Јабука
Сента
Сента
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 009036

8. коло

31/03/2019
15:00
Елемир
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Делегат: Светлана Ничевски


Број утакмице: 008030
31/03/2019
14:00
Сента
Сента
Сента
Милетић
Мошорин
Судија А: Оља Фабијан
Судија Б: Ана Косовац
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 008031
31/03/2019
16:00
Зрењанин
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 008032

7. коло

04/11/2018
15:00
Сента
Сента
Сента
Судија А: 46
Судија Б: 45
Делегат: Стевица Јевремов


Број утакмице: 007027
04/11/2018
14:00
Зрењанин
Милетић
Мошорин
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 007028

6. коло

28/10/2018
16:00
Кањижа
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Сента
Сента
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 006022
01/11/2018
19:30
Иђош
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 006023
28/10/2018
14:00
Мошорин
Милетић
Мошорин
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 006024

5. коло

06/11/2018
19:00
Зрењанин
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 005018
21/10/2018
19:00
Јабука
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Делегат: 162


Број утакмице: 005019
21/10/2018
20:00
Сента
Сента
Сента
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Глигорије Барзут
Судија Б: Марко Пена
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 005020

4. коло

14/10/2018
14:30
Нови Кнежевац
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: Маја Зекоња
Судија Б: Тања Белош
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 004014
13/10/2018
17:00
Иђош
Милетић
Мошорин
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 004015
12/10/2018
17:00
Елемир
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 004016

3. коло

06/10/2018
15:30
Мошорин
Милетић
Мошорин
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Контролор: Зоран Марјановић

Број утакмице: 00310
06/10/2018
19:00
Јабука
Јабука (ж)
Јабука
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Делегат: 162


Број утакмице: 003011
06/10/2018
18:00
Зрењанин
Сента
Сента
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 003012

2. коло

29/09/2018
14:30
Нови Кнежевац
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: 83
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 002006
30/09/2018
15:00
Елемир
Нафтагас (ж)
Елемир
Милетић
Мошорин
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 002007
30/09/2018
11:00
Сента
Сента
Сента
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 002008

1. коло

22/09/2018
16:30
Иђош
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 001002
23/09/2018
15:00
Мошорин
Милетић
Мошорин
Сента
Сента
Судија А: 46
Судија Б: 45
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 001003
22/09/2018
19:00
Јабука
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 001004

Жене "Запад"


14. коло

18/05/2019
19:00
Петроварадин
Петроварадин
Петроварадин
Војводина 2 ж
Нови Сад
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 014053
18/05/2019
14:00
Сремска Митровица
Срем
Сремска Митровица
Дероње
Дероње
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Стевица Јевремов


Број утакмице: 014055
18/05/2019
16:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Сонта
Сонта
Судија А: Милица Цвелф
Судија Б: Дуња Ђурашиновић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 014056

13. коло

11/05/2019
19:00
Сонта
Сонта
Сонта
Дероње
Дероње
Судија А: Милица Калуђеровић
Судија Б: Марија Радоичић
Делегат: Игор Ивић


Број утакмице: 013051
11/05/2019
15:45
Нови Сад
Војводина 2 ж
Нови Сад
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Милица Цвелф
Судија Б: Дуња Ђурашиновић
Контролор: 126

Број утакмице: 013052

12. коло

05/05/2019
21:00
Петроварадин
Петроварадин
Петроварадин
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Оља Фабијан
Судија Б: Ана Косовац
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 012045
05/05/2019
17:00
Бач
Дероње
Дероње
Војводина 2 ж
Нови Сад
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: 126

Број утакмице: 012047

11. коло

21/04/2019
16:00
Сремска Митровица
Срем
Сремска Митровица
Петроварадин
Петроварадин
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Бранко Радуловић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 011041
20/04/2019
18:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Дероње
Дероње
Судија А: 55
Судија Б: 56
Делегат: Дамир Миљевић


Број утакмице: 011043

10. коло

13/04/2019
20:30
Петроварадин
Петроварадин
Петроварадин
Дероње
Дероње
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 010037
13/04/2019
14:00
Сремска Митровица
Срем
Сремска Митровица
Сонта
Сонта
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Калуђеровић
Делегат: 164


Број утакмице: 010040

9. коло

06/04/2019
18:00
Сонта
Сонта
Сонта
Петроварадин
Петроварадин
Судија А: 55
Судија Б: 56
Делегат: Дамир Миљевић


Број утакмице: 009033
07/04/2019
12:00
Сремска Митровица
Срем
Сремска Митровица
Војводина 2 ж
Нови Сад
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Бранко Радуловић
Делегат: Игор Ивић


Број утакмице: 009036

8. коло

31/03/2019
13:00
Сремска Митровица
Срем
Сремска Митровица
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: 46
Судија Б: 45
Делегат: Александар Медурић


Број утакмице: 008031
30/03/2019
18:00
Сонта
Сонта
Сонта
Војводина 2 ж
Нови Сад
Судија А: Милица Цвелф
Судија Б: Дуња Ђурашиновић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 008032

7. коло

03/11/2018
16:45
Нови Сад
Војводина 2 ж
Нови Сад
Петроварадин
Петроварадин
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: 83
Делегат: Игор Ивић


Број утакмице: 007025
04/11/2018
16:00
Оџаци
Дероње
Дероње
Срем
Сремска Митровица
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 007027
03/11/2018
19:00
Сонта
Сонта
Сонта
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 007028

6. коло

28/10/2018
18:30
Оџаци
Дероње
Дероње
Сонта
Сонта
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 006023
27/10/2018
21:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Војводина 2 ж
Нови Сад
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: 83
Делегат: Дамир Миљевић


Број утакмице: 006024

5. коло

21/10/2018
11:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Петроварадин
Петроварадин
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 005017
21/10/2018
18:00
Нови Сад
Војводина 2 ж
Нови Сад
Дероње
Дероње
Судија А: Милица Цвелф
Судија Б: Дуња Ђурашиновић
Контролор: Зоран Марјановић

Број утакмице: 005019

4. коло

13/10/2018
20:00
Петроварадин
Петроварадин
Петроварадин
Срем
Сремска Митровица
Судија А: Марко Узелац
Судија Б: Ђорђе Недовић
Контролор: 126

Број утакмице: 004013
13/10/2018
19:00
Дероње
Дероње
Дероње
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: 83
Делегат: Дамир Миљевић


Број утакмице: 004015

3. коло

07/10/2018
19:00
Дероње
Дероње
Дероње
Петроварадин
Петроварадин
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 003009
06/10/2018
15:00
Сонта
Сонта
Сонта
Срем
Сремска Митровица
Судија А: 55
Судија Б: 56
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 003012

2. коло

29/09/2018
20:00
Петроварадин
Петроварадин
Петроварадин
Сонта
Сонта
Судија А: Милица Цвелф
Судија Б: Дуња Ђурашиновић
Делегат: 164


Број утакмице: 002005
10/10/2018
19:30
Нови Сад
Војводина 2 ж
Нови Сад
Срем
Сремска Митровица
Судија А: Борко Капур
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 002008

1. коло

22/09/2018
18:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Срем
Сремска Митровица
Судија А: 48
Судија Б: 110
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 001003
22/09/2018
17:00
Нови Сад
Војводина 2 ж
Нови Сад
Сонта
Сонта
Судија А: 55
Судија Б: 56
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 001004

Жене - Бараж 1


2. коло

25/05/2019
21:00
Петроварадин
Петроварадин
Петроварадин
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 002002

1. коло

01/06/2019
19:00
Јабука
Јабука (ж)
Јабука
Петроварадин
Петроварадин
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Стевица Јевремов


Број утакмице: 001001

Жене - Бараж 2


2. коло

25/05/2019
17:00
Нови Кнежевац
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Срем
Сремска Митровица
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 002002

1. коло

01/06/2019
17:30
Сремска Митровица
Срем
Сремска Митровица
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Судија А: 46
Судија Б: 45
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 001001