Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Сомборелектро

Сомбор
35

Сента

Сента
22
4.коло Сомбор 06/10/2018 19:30

Сомборелектро

Играч гол 2` дк МВП
Максимовић Марко
0 0
Кузељевић Стефан
9 0
Иванчевић Марко
3 0
Коларић Илија
3 1
Орос Филип
1 0
Јовић Стефан
0 0
Мискин Сергеј
7 0
Мискин Жарко
0 0
Јокић Лука
2 0
Веселовски Марко
3 0
Пејиновић Стефан
1 0
Алексић Лука
3 1
Рњак Лука
0 0
Прекпалај Филип
0 0
Свилар Драган
0 0
Војводић Милош
0 0
Зељко Лука
0 0
Купрешанин Михајло
1 0
Гајин Душан
2 0
Келић Станко
0 0

Сента

Играч гол 2` дк МВП
Миљковић Јован
0 0
Сенић Владимир
0 1
Алмаши Никола
0 0
Тот Ласло
0 0
Вујачић Алекса
0 0
Миљковић Алекса
1 2
Сенић Александар
2 0
Нађ Ласло
0 0
Паригрос Даниел
0 1
Божовић Урош
4 0
Недељков Дејан
0 0
Малуцков Александар
0 0
Челекетић Мирко
0 0
Шкорић Стефан
0 0
Челекетић Радован
0 0
Миљковић Немања
6 1
Тертеи Силард
0 0
Татић Стефан
9 0
Кочиш Даниел
0 0
Маркуш Никола
0 0
Ђурђић Наташа
0 0
Сорад Река
0 0
Миљковић Душица
0 0
Гомбош Ализ
0 0
Нађ Анико
0 0
Фехер Шара
0 0
Фаркаш Река
0 0
Тот Нора
0 0
Кобрехел Николет
0 0
Шурањи Ана
0 0
Копас Карола
0 0
Бајић Тамара
0 0
Бицок Адриана
0 0
Палатинуш Јутка
0 0
Зубац Марија
0 0
Наумов Дуња
0 0
Кнежев Ива
0 0
Хаталак Ивет
0 0
Ладичорбић Марија
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Марко Пена
Б судија: Глигорије Барзут
Делегат:
Број гледалаца: 200 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Раднички -Сомборелектро
22-31
2.
Сомборелектро-Славија
37-36
3.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
30-29
4.
Сомборелектро-Сента
35-22
5.
Далматинац-Сомборелектро
26-25
6.
Сомборелектро-Црепаја
42-26
7.
ПИК Пригревица-Сомборелектро
30-33
8.
Сомборелектро-Панчево
39-35
9.
Војвода Степа-Сомборелектро
29-28
11.
Сомборелектро-Нафтагас
37-23
12.
Будућност-Сомборелектро
22-36
13.
Сомборелектро-Металац
35-31
14.
Сомборелектро-Раднички
31-22
15.
Славија-Сомборелектро
32-33
16.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
20-31
17.
Сента-Сомборелектро
34-37
18.
Сомборелектро-Далматинац
24-20
19.
Црепаја-Сомборелектро
28-33
20.
Сомборелектро-ПИК Пригревица
28-22
21.
Панчево-Сомборелектро
25-31
22.
Сомборелектро-Војвода Степа
47-25
24.
Нафтагас-Сомборелектро
26-35
25.
Сомборелектро-Будућност
40-27
26.
Металац-Сомборелектро
32-19
Коло Утакмица Рез
1.
Сента-ПИК Пригревица
29-39
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Сомборелектро-Сента
35-22
5.
Сента-Нафтагас
34-28
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
12.
Сента-Далматинац
27-28
13.
Црепаја-Сента
33-26
14.
ПИК Пригревица-Сента
43-30
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Сента-Сомборелектро
34-37
18.
Нафтагас-Сента
35-16
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
25.
Далматинац-Сента
20-29
26.
Сента-Црепаја
34-26