Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Далматинац

Риђица
20

Сента

Сента
29
25.коло Риђица 26/05/2019 19:00

Далматинац

Играч гол 2` дк МВП
Зец Бојан
0 0
Олујић Александар
1 3
Лежајић Страхиња
0 0
Вагић Милан
0 0
Мацура Страхиња
5 1
Граовац Филип
1 0
Комазец Милош
1 0
Миланко Милан
1 0
Николић Мирослав
0 0
Мацура Александар
0 0
Војводић Марко
3 0
Зелић Станислав
0 0
Вулиновић Немања
0 0
Вучковић Милош
0 0
Вучковић Михајло
4 0
Шуша Милан
0 0
Кончаревић Никола
0 0
Маринковић Марко
0 0
Гардијан Марко
0 0
Бошковић Дарко
0 0
Лежаић Арсеније
0 0
Паић Бошко
0 0
Олујић Александар
0 0
Швељо Марко
2 0
Обрадовић Немања
0 0
Милисављевић Стеван
0 0
Солаћ Радован
0 0
Стојановић Никола
2 0
Лазић Миљан
0 0

Сента

Играч гол 2` дк МВП
Миљковић Јован
2 0
Сенић Владимир
1 0
Алмаши Никола
5 0
Тот Ласло
0 0
Вујачић Алекса
0 0
Миљковић Алекса
0 0
Сенић Александар
4 0
Нађ Ласло
0 0
Паригрос Даниел
0 0
Божовић Урош
0 0
Недељков Дејан
0 0
Малуцков Александар
0 0
Челекетић Мирко
0 0
Шкорић Стефан
0 0
Челекетић Радован
0 0
Миљковић Немања
4 0
Тертеи Силард
0 0
Татић Стефан
2 1
Кочиш Даниел
0 0
Маркуш Никола
0 0
Фајка Бенце
0 0
Карановић Александар
2 1
Балабан Бранко
0 0
Дражић Марко
5 1
Скубан Игор
4 1

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Никола Зорић
Б судија: Милош Зелић
Делегат: Миодраг Аћић
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Далматинац-Црепаја
30-27
2.
ПИК Пригревица-Далматинац
31-26
3.
Далматинац-Панчево
28-32
4.
Војвода Степа-Далматинац
38-31
5.
Далматинац-Сомборелектро
26-25
6.
Нафтагас-Далматинац
35-31
7.
Далматинац-Будућност
35-31
8.
Металац-Далматинац
40-31
9.
Далматинац-Раднички
34-29
10.
Славија-Далматинац
40-21
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Сента-Далматинац
27-28
14.
Црепаја-Далматинац
35-30
15.
Далматинац-ПИК Пригревица
17-19
16.
Панчево-Далматинац
33-26
17.
Далматинац-Војвода Степа
28-26
18.
Сомборелектро-Далматинац
24-20
19.
Далматинац-Нафтагас
28-19
20.
Будућност-Далматинац
39-29
21.
Далматинац-Металац
36-39
22.
Раднички -Далматинац
34-39
23.
Далматинац-Славија
29-26
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Далматинац-Сента
20-29
Коло Утакмица Рез
1.
Сента-ПИК Пригревица
29-39
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Сомборелектро-Сента
35-22
5.
Сента-Нафтагас
34-28
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
12.
Сента-Далматинац
27-28
13.
Црепаја-Сента
33-26
14.
ПИК Пригревица-Сента
43-30
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Сента-Сомборелектро
34-37
18.
Нафтагас-Сента
35-16
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
25.
Далматинац-Сента
20-29
26.
Сента-Црепаја
34-26