Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Сента

Сента
26

Војвода Степа

Војвода Степа
30
3.коло Сента 30/09/2018 19:00

Сента

Играч гол 2` дк МВП
Миљковић Јован
0 0
Сенић Владимир
0 0
Алмаши Никола
5 0
Тот Ласло
0 0
Вујачић Алекса
0 0
Миљковић Алекса
1 0
Сенић Александар
5 0
Нађ Ласло
0 0
Паригрос Даниел
0 0
Божовић Урош
0 0
Недељков Дејан
4 0
Малуцков Александар
0 0
Челекетић Мирко
0 0
Шкорић Стефан
0 0
Челекетић Радован
0 0
Миљковић Немања
4 0
Тертеи Силард
0 0
Татић Стефан
7 1
Кочиш Даниел
0 0
Маркуш Никола
0 0
Ђурђић Наташа
0 0
Сорад Река
0 0
Миљковић Душица
0 0
Гомбош Ализ
0 0
Нађ Анико
0 0
Фехер Шара
0 0
Фаркаш Река
0 0
Тот Нора
0 0
Кобрехел Николет
0 0
Шурањи Ана
0 0
Копас Карола
0 0
Бајић Тамара
0 0
Бицок Адриана
0 0
Палатинуш Јутка
0 0
Зубац Марија
0 0
Наумов Дуња
0 0
Кнежев Ива
0 0
Хаталак Ивет
0 0
Ладичорбић Марија
0 0

Војвода Степа

Играч гол 2` дк МВП
Вујовић Миленко
0 0
Вујовић Милан
4 0
Михајловић Милан
7 0
Безбрадица Синиша
0 0
Бјеловук Миленко
0 0
Праменко Петар
0 0
Ђого Миленко
0 0
Јовица Ивица
1 0
Кнежевић Милан
0 0
Зукић Горан
5 0
Басарић Борислав
0 0
Клаћ Милорад
0 0
Клаћ Ристо
0 0
Перић Радивој
0 0
Подинић Владо
0 0
Мракић Драган
7 1
Глигић Бранко
0 0
Глигић Марко
5 0
Кољевић Дејан
1 0
Мракић Златко
0 0
Ковачевић Милош
0 0
Кесер Милан
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Марко Рачић
Б судија: Никола Зорић
Делегат: Дамир Миљевић
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Сента-ПИК Пригревица
29-39
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Сомборелектро-Сента
35-22
5.
Сента-Нафтагас
34-28
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
12.
Сента-Далматинац
27-28
13.
Црепаја-Сента
33-26
14.
ПИК Пригревица-Сента
43-30
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Сента-Сомборелектро
34-37
18.
Нафтагас-Сента
35-16
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
25.
Далматинац-Сента
20-29
26.
Сента-Црепаја
34-26
Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Војвода Степа
40-21
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Војвода Степа-Далматинац
38-31
5.
Црепаја-Војвода Степа
25-23
6.
Војвода Степа-ПИК Пригревица
36-28
7.
Панчево-Војвода Степа
32-24
9.
Војвода Степа-Сомборелектро
29-28
10.
Војвода Степа-Нафтагас
28-29
11.
Војвода Степа-Будућност
37-34
12.
Металац-Војвода Степа
28-24
13.
Војвода Степа-Раднички
36-27
14.
Војвода Степа-Славија
23-25
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Далматинац-Војвода Степа
28-26
18.
Војвода Степа-Црепаја
25-24
19.
ПИК Пригревица-Војвода Степа
27-26
20.
Војвода Степа-Панчево
31-26
22.
Сомборелектро-Војвода Степа
47-25
23.
Нафтагас-Војвода Степа
33-34
24.
Будућност-Војвода Степа
34-33
25.
Војвода Степа-Металац
39-34
26.
Раднички -Војвода Степа
44-32