Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Сента

Сента
36

Будућност

Алибунар
36
19.коло Сента 07/04/2019 20:00

Сента

Играч гол 2` дк МВП
Миљковић Јован
0 0
Сенић Владимир
0 1
Алмаши Никола
10 0
Тот Ласло
0 0
Вујачић Алекса
0 0
Миљковић Алекса
6 0
Сенић Александар
5 0
Нађ Ласло
0 0
Паригрос Даниел
0 0
Божовић Урош
0 0
Недељков Дејан
0 0
Малуцков Александар
0 0
Челекетић Мирко
0 0
Шкорић Стефан
0 0
Челекетић Радован
0 0
Миљковић Немања
0 0
Тертеи Силард
0 1
Татић Стефан
4 0
Кочиш Даниел
0 0
Маркуш Никола
0 0
Фајка Бенце
0 0
Карановић Александар
0 0
Балабан Бранко
0 0
Дражић Марко
7 0
Скубан Игор
4 0

Будућност

Играч гол 2` дк МВП
Ђан Марјан
0 0
Рошу Штефан
1 0
Битевић Немања
7 0
Рилак Марко
4 2
Обрадовић Марјан
0 0
Јовковић Јован
0 0
Младеновић Милутин
0 0
Андрејић Никола
0 0
Арнаутовић Лазар
7 0
Гајић Симо
0 0
Павловић Вук
0 0
Кутлешић Владимир
0 0
Дадич Миодраг
0 0
Чорогар Бојан
0 0
Прчуљ Стеван
0 0
Џелебџић Душан
0 0
Петровић Давор
0 0
Лекић Бранимир
9 0
Недељковић Немања
0 0
Ивановић Владислав
0 0
Костић Игор
6 0
Митровић Немања
0 0
Обрадовић Богдан
2 1

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Војислав Црњански
Б судија: Никодин Бубања
Контролор: Бошко Крстић
Број гледалаца: 60 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Сента-ПИК Пригревица
29-39
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Сомборелектро-Сента
35-22
5.
Сента-Нафтагас
34-28
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
12.
Сента-Далматинац
27-28
13.
Црепаја-Сента
33-26
14.
ПИК Пригревица-Сента
43-30
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Сента-Сомборелектро
34-37
18.
Нафтагас-Сента
35-16
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
25.
Далматинац-Сента
20-29
26.
Сента-Црепаја
34-26
Коло Утакмица Рез
2.
Будућност-Металац
34-31
3.
Раднички -Будућност
37-31
4.
Будућност-Славија
32-30
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Далматинац-Будућност
35-31
8.
Будућност-Црепаја
39-37
9.
ПИК Пригревица-Будућност
35-24
10.
Будућност-Панчево
31-27
11.
Војвода Степа-Будућност
37-34
12.
Будућност-Сомборелектро
22-36
13.
Нафтагас-Будућност
33-33
15.
Металац-Будућност
39-28
16.
Будућност-Раднички
40-24
17.
Славија-Будућност
27-32
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Будућност-Далматинац
39-29
21.
Црепаја-Будућност
41-29
22.
Будућност-ПИК Пригревица
41-24
23.
Панчево-Будућност
31-35
24.
Будућност-Војвода Степа
34-33
25.
Сомборелектро-Будућност
40-27
26.
Будућност-Нафтагас
44-29