Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Нафтагас

Елемир
25

Потисје Плетекс

Ада
38
4.коло Елемир 06/10/2018 17:00

Нафтагас

Играч гол 2` дк МВП
Живков Горан
0 0
Кецман Зоран
0 0
Милиновић Владимир
0 0
Малиновић Бранислав
3 0
Војновић Петар
0 0
Сурла Ђурица
0 0
Којић Алекса
0 0
Аврамов Драгослав
0 0
Живков Вук
0 0
Јарић Јован
9 0
Тапавички Немања
1 1
Миладиновић Петар
1 2
Шавија Митар
2 0
Кулпинац Стефан
7 0
Максић Предраг
0 0
Петровић Стефан
2 0
Цветић Милош
0 0
Маркуш Адам
0 0
Галин Милан
0 0

Потисје Плетекс

Играч гол 2` дк МВП
Вајер Давид
4 0
Гордан Левенте
0 0
Рац Сабо Жолт
0 0
Солар Адам
6 1
Бајус Давид
1 0
Јухас Саболч
2 0
Пергел Тамаш
0 0
Арањош Иштван
0 0
Крижан Атила
0 0
Јовановић Александар
10 1
Марјанов Дарко
0 0
Рогљачин Никола
0 0
Милићевић Игор
7 0
Векић Михајло
8 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Бојан Јоргић
Б судија: Немања Теслић
Контролор:
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Металац-Нафтагас
31-27
2.
Нафтагас-Раднички
35-25
3.
Славија-Нафтагас
47-27
4.
Нафтагас-Потисје Плетекс
25-38
5.
Сента-Нафтагас
34-28
6.
Нафтагас-Далматинац
35-31
7.
Црепаја-Нафтагас
32-32
8.
Нафтагас-ПИК Пригревица
24-23
9.
Панчево-Нафтагас
32-23
10.
Војвода Степа-Нафтагас
28-29
11.
Сомборелектро-Нафтагас
37-23
13.
Нафтагас-Будућност
33-33
14.
Нафтагас-Металац
29-32
15.
Раднички -Нафтагас
26-32
16.
Нафтагас-Славија
29-30
17.
Потисје Плетекс-Нафтагас
33-29
18.
Нафтагас-Сента
35-16
19.
Далматинац-Нафтагас
28-19
20.
Нафтагас-Црепаја
30-22
21.
ПИК Пригревица-Нафтагас
27-23
22.
Нафтагас-Панчево
35-34
23.
Нафтагас-Војвода Степа
33-34
24.
Нафтагас-Сомборелектро
26-35
26.
Будућност-Нафтагас
44-29
Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
30-29
4.
Нафтагас-Потисје Плетекс
25-38
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Потисје Плетекс-Црепаја
38-26
13.
ПИК Пригревица-Потисје Плетекс
23-23
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
20-31
17.
Потисје Плетекс-Нафтагас
33-29
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Црепаја-Потисје Плетекс
28-29
26.
Потисје Плетекс-ПИК Пригревица
33-26