Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Потисје Плетекс

Ада
38

Далматинац

Риђица
29
24.коло Ада 18/05/2019 17:00

Потисје Плетекс

Играч гол 2` дк МВП
Вајер Давид
4 0
Гордан Левенте
0 0
Рац Сабо Жолт
0 0
Солар Адам
2 1
Бајус Давид
4 1
Јухас Саболч
1 0
Пергел Тамаш
0 0
Арањош Иштван
1 0
Крижан Атила
4 1
Јовановић Александар
6 0
Марјанов Дарко
7 1
Рогљачин Никола
0 0
Милићевић Игор
0 0
Векић Михајло
6 0
Кертвељеши Золтан
0 0
Фехер Оливер
0 0
Пинтер Виктор
0 0
Сестак Јожеф
1 1
Канчар Силард
2 0
Доци Тамаш
0 0
Зомбор Золтан
0 0
Тобиаш Јожеф
0 0
Фехер Оливер
0 0
Пинтер Виктор
0 0
Кертвељеши Золтан
0 0

Далматинац

Играч гол 2` дк МВП
Зец Бојан
0 0
Олујић Александар
0 0
Лежајић Страхиња
5 1
Вагић Милан
0 0
Мацура Страхиња
0 0
Граовац Филип
11 1
Комазец Милош
0 0
Миланко Милан
0 0
Николић Мирослав
0 0
Мацура Александар
0 0
Војводић Марко
2 0
Зелић Станислав
1 0
Вулиновић Немања
0 0
Вучковић Милош
0 0
Вучковић Михајло
8 1
Шуша Милан
0 0
Кончаревић Никола
0 0
Маринковић Марко
0 0
Гардијан Марко
0 0
Бошковић Дарко
0 0
Лежаић Арсеније
0 0
Паић Бошко
0 0
Олујић Александар
0 0
Швељо Марко
2 0
Обрадовић Немања
0 0
Милисављевић Стеван
0 0
Солаћ Радован
0 0
Стојановић Никола
0 0
Лазић Миљан
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Војислав Црњански
Б судија: Никодин Бубања
Контролор: Бошко Крстић
Број гледалаца: 150 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
30-29
4.
Нафтагас-Потисје Плетекс
25-38
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Потисје Плетекс-Црепаја
38-26
13.
ПИК Пригревица-Потисје Плетекс
23-23
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
20-31
17.
Потисје Плетекс-Нафтагас
33-29
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Црепаја-Потисје Плетекс
28-29
26.
Потисје Плетекс-ПИК Пригревица
33-26
Коло Утакмица Рез
1.
Далматинац-Црепаја
30-27
2.
ПИК Пригревица-Далматинац
31-26
3.
Далматинац-Панчево
28-32
4.
Војвода Степа-Далматинац
38-31
5.
Далматинац-Сомборелектро
26-25
6.
Нафтагас-Далматинац
35-31
7.
Далматинац-Будућност
35-31
8.
Металац-Далматинац
40-31
9.
Далматинац-Раднички
34-29
10.
Славија-Далматинац
40-21
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Сента-Далматинац
27-28
14.
Црепаја-Далматинац
35-30
15.
Далматинац-ПИК Пригревица
17-19
16.
Панчево-Далматинац
33-26
17.
Далматинац-Војвода Степа
28-26
18.
Сомборелектро-Далматинац
24-20
19.
Далматинац-Нафтагас
28-19
20.
Будућност-Далматинац
39-29
21.
Далматинац-Металац
36-39
22.
Раднички -Далматинац
34-39
23.
Далматинац-Славија
29-26
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Далматинац-Сента
20-29