Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

ПИК Пригревица

Пригревица
23

Потисје Плетекс

Ада
23
13.коло Пригревица 08/12/2018 19:00

ПИК Пригревица

Играч гол 2` дк МВП
Човић Никола
0 0
Апатинац Желимир
0 0
Никшић Ђорђе
0 0
Чуле Стеван
0 0
Козловачки Слободан
11 1
Павловић Ален
0 0
Ловрић Петар
2 1
Човић Владимир
0 0
Грозданић Гојко
0 0
Мандић Милош
3 1
Ђурасиновић Александар
4 0
Вујновић Јован
0 0
Рапаић Данило
0 0
Савић Милан
0 0
Путник Милош
0 0
Ћеран Душан
1 0
Миочиновић Огњен
0 0
Ћуповић Милан
0 0
Ђурасиновић Петар
1 0
Месарош Иван
0 0
Остојић Огњен
0 0
Нађ Андреј
0 0
Бракус Никола
0 0
Путник Стефан
0 0
Вилић Ђорђе
0 0
Тадић Јован
0 0
Ковчин Срђан
0 0
Дешић Никола
0 0
Штулић Александар
0 0
Рајшић Немања
0 0
Момчиловић Никола
1 2
Ћеран Милош
0 0

Потисје Плетекс

Играч гол 2` дк МВП
Вајер Давид
1 0
Гордан Левенте
0 0
Рац Сабо Жолт
0 0
Солар Адам
1 0
Бајус Давид
2 0
Јухас Саболч
1 0
Пергел Тамаш
0 1
Арањош Иштван
0 0
Крижан Атила
6 2
Јовановић Александар
2 0
Марјанов Дарко
2 0
Рогљачин Никола
0 0
Милићевић Игор
2 0
Векић Михајло
6 1
Кертвељеши Золтан
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Дејан Марковић
Б судија: Борко Бошков
Контролор: Бранислав Гргуревић
Број гледалаца: 150 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Сента-ПИК Пригревица
29-39
2.
ПИК Пригревица-Далматинац
31-26
3.
Црепаја-ПИК Пригревица
25-23
5.
ПИК Пригревица-Панчево
29-31
6.
Војвода Степа-ПИК Пригревица
36-28
7.
ПИК Пригревица-Сомборелектро
30-33
8.
Нафтагас-ПИК Пригревица
24-23
9.
ПИК Пригревица-Будућност
35-24
10.
Металац-ПИК Пригревица
33-29
11.
ПИК Пригревица-Раднички
30-21
12.
Славија-ПИК Пригревица
43-27
13.
ПИК Пригревица-Потисје Плетекс
23-23
14.
ПИК Пригревица-Сента
43-30
15.
Далматинац-ПИК Пригревица
17-19
16.
ПИК Пригревица-Црепаја
28-25
18.
Панчево-ПИК Пригревица
29-24
19.
ПИК Пригревица-Војвода Степа
27-26
20.
Сомборелектро-ПИК Пригревица
28-22
21.
ПИК Пригревица-Нафтагас
27-23
22.
Будућност-ПИК Пригревица
41-24
23.
ПИК Пригревица-Металац
27-26
24.
Раднички -ПИК Пригревица
33-28
25.
ПИК Пригревица-Славија
33-34
26.
Потисје Плетекс-ПИК Пригревица
33-26
Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
30-29
4.
Нафтагас-Потисје Плетекс
25-38
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Потисје Плетекс-Црепаја
38-26
13.
ПИК Пригревица-Потисје Плетекс
23-23
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
20-31
17.
Потисје Плетекс-Нафтагас
33-29
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Црепаја-Потисје Плетекс
28-29
26.
Потисје Плетекс-ПИК Пригревица
33-26