Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Сента

Сента
20

Славија

Нови Сад
33
9.коло Сента 11/11/2018 18:00

Сента

Играч гол 2` дк МВП
Балабан Бранко
1 0
Шурањи Ана
0 0
Кобрехел Николет
0 0
Тот Нора
0 0
Фаркаш Река
0 0
Фехер Шара
0 0
Нађ Анико
0 0
Гомбош Ализ
0 0
Миљковић Душица
0 0
Копас Карола
0 0
Бајић Тамара
0 0
Бицок Адриана
0 0
Карановић Александар
1 0
Фајка Бенце
0 0
Ладичорбић Марија
0 0
Хаталак Ивет
0 0
Кнежев Ива
0 0
Наумов Дуња
0 0
Зубац Марија
0 0
Палатинуш Јутка
0 0
Сорад Река
0 0
Ђурђић Наташа
0 0
Паригрос Даниел
0 0
Нађ Ласло
1 0
Сенић Александар
1 0
Миљковић Алекса
5 0
Вујачић Алекса
1 0
Тот Ласло
0 0
Алмаши Никола
0 0
Сенић Владимир
0 0
Божовић Урош
1 1
Недељков Дејан
0 0
Малуцков Александар
0 0
Маркуш Никола
2 2
Кочиш Даниел
0 0
Татић Стефан
2 0
Тертеи Силард
0 0
Миљковић Немања
0 0
Челекетић Радован
0 0
Шкорић Стефан
0 0
Челекетић Мирко
0 0
Миљковић Јован
5 0

Славија

Играч гол 2` дк МВП
Петровић Александар
0 0
Покрајац Душан
3 0
Мачкић Бранко
0 0
Стаменковић Крстан
0 0
Јаковљевић Никола
0 0
Стојановић Страхиња
0 0
Роган Лука
0 1
Ковачевић Никола
0 0
Затежић Марко
0 0
Мишковић Стеван
0 0
Јовановић Лазар
10 1
Михајлов Милан
0 0
Маљковић Бранко
0 0
Бјељац Милош
1 1
Кочић Славко
4 0
Вранеш Ђорђије
0 0
Живковић Срђан
4 0
Вучић Миљан
2 0
Новаковић Душан
3 0
Лазић Јован
6 0
Пантовић Ђорђе
0 2

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Данијела Ковачевић
Б судија: Милица Антић
Контролор: Давор Хорват
Број гледалаца: 100 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Сента-ПИК Пригревица
29-39
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Сомборелектро-Сента
35-22
5.
Сента-Нафтагас
34-28
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
12.
Сента-Далматинац
27-28
13.
Црепаја-Сента
33-26
14.
ПИК Пригревица-Сента
43-30
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Сента-Сомборелектро
34-37
18.
Нафтагас-Сента
35-16
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
25.
Далматинац-Сента
20-29
26.
Сента-Црепаја
34-26
Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Војвода Степа
40-21
2.
Сомборелектро-Славија
37-36
3.
Славија-Нафтагас
47-27
4.
Будућност-Славија
32-30
5.
Металац-Славија
28-30
6.
Раднички -Славија
18-27
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Славија-Далматинац
40-21
11.
Црепаја-Славија
23-35
12.
Славија-ПИК Пригревица
43-27
13.
Панчево-Славија
32-34
14.
Војвода Степа-Славија
23-25
15.
Славија-Сомборелектро
32-33
16.
Нафтагас-Славија
29-30
17.
Славија-Будућност
27-32
18.
Славија-Металац
37-30
19.
Славија-Раднички
48-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Далматинац-Славија
29-26
24.
Славија-Црепаја
33-26
25.
ПИК Пригревица-Славија
33-34
26.
Славија-Панчево
36-28