Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Потисје Плетекс

Ада
27

Војвода Степа

Војвода Степа
23
15.коло Ада 09/03/2019 20:30

Потисје Плетекс

Играч гол 2` дк МВП
Вајер Давид
0 0
Гордан Левенте
0 0
Рац Сабо Жолт
0 0
Солар Адам
0 1
Бајус Давид
3 1
Јухас Саболч
0 0
Пергел Тамаш
2 2
Арањош Иштван
0 0
Крижан Атила
3 2
Јовановић Александар
5 0
Марјанов Дарко
5 0
Рогљачин Никола
0 0
Милићевић Игор
2 0
Векић Михајло
5 0
Кертвељеши Золтан
0 0
Фехер Оливер
0 0
Пинтер Виктор
0 0
Сестак Јожеф
2 0

Војвода Степа

Играч гол 2` дк МВП
Вујовић Миленко
3 0
Вујовић Милан
0 0
Михајловић Милан
0 0
Безбрадица Синиша
0 0
Бјеловук Миленко
0 0
Праменко Петар
0 0
Ђого Миленко
0 0
Јовица Ивица
0 0
Кнежевић Милан
0 0
Зукић Горан
0 0
Басарић Борислав
0 0
Клаћ Милорад
0 0
Клаћ Ристо
0 0
Перић Радивој
0 0
Подинић Владо
0 0
Мракић Драган
2 1
Глигић Бранко
0 0
Глигић Марко
8 0
Кољевић Дејан
0 1
Мракић Златко
0 0
Ковачевић Милош
0 0
Кесер Милан
0 0
Павловић Вук
10 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Бојан Јоргић
Б судија: Немања Теслић
Делегат: Гордана Чретник
Број гледалаца: 101 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
30-29
4.
Нафтагас-Потисје Плетекс
25-38
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
10.
Потисје Плетекс-Сента
33-15
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Потисје Плетекс-Црепаја
38-26
13.
ПИК Пригревица-Потисје Плетекс
23-23
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
20-31
17.
Потисје Плетекс-Нафтагас
33-29
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
23.
Сента-Потисје Плетекс
36-35
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Црепаја-Потисје Плетекс
28-29
26.
Потисје Плетекс-ПИК Пригревица
33-26
Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Војвода Степа
40-21
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Војвода Степа-Далматинац
38-31
5.
Црепаја-Војвода Степа
25-23
6.
Војвода Степа-ПИК Пригревица
36-28
7.
Панчево-Војвода Степа
32-24
9.
Војвода Степа-Сомборелектро
29-28
10.
Војвода Степа-Нафтагас
28-29
11.
Војвода Степа-Будућност
37-34
12.
Металац-Војвода Степа
28-24
13.
Војвода Степа-Раднички
36-27
14.
Војвода Степа-Славија
23-25
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Далматинац-Војвода Степа
28-26
18.
Војвода Степа-Црепаја
25-24
19.
ПИК Пригревица-Војвода Степа
27-26
20.
Војвода Степа-Панчево
31-26
22.
Сомборелектро-Војвода Степа
47-25
23.
Нафтагас-Војвода Степа
33-34
24.
Будућност-Војвода Степа
34-33
25.
Војвода Степа-Металац
39-34
26.
Раднички -Војвода Степа
44-32