Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Славија

Нови Сад
36

Панчево

Панчево
28
26.коло Нови Сад 02/06/2019 17:00

Славија

Играч гол 2` дк МВП
Петровић Александар
0 0
Маљковић Бранко
0 0
Бјељац Милош
0 0
Кочић Славко
0 0
Вранеш Ђорђије
0 0
Живковић Срђан
0 0
Вучић Миљан
2 1
Новаковић Душан
2 0
Лазић Јован
7 0
Михајлов Милан
0 0
Јовановић Лазар
3 1
Мишковић Стеван
0 0
Покрајац Душан
2 0
Мачкић Бранко
3 1
Стаменковић Крстан
0 0
Јаковљевић Никола
0 0
Стојановић Страхиња
0 0
Роган Лука
3 0
Ковачевић Никола
8 1
Затежић Марко
4 0
Пантовић Ђорђе
0 0
Тешић Бранко
2 0
Ујић Стефан
0 0

Панчево

Играч гол 2` дк МВП
Јованов Љубомир
0 0
Антић Никола
0 0
Антанасијевић Борислав
1 0
Гојковић Марко
2 0
Јовановић Саша
0 0
Милановић Мирослав
5 0
Обрадовић Мирослав
0 0
Стојановић Дејан
0 0
Ђурић Милан
1 0
Ђекић Јован
0 0
Прчуљ Урош
0 0
Лацко Данијел
0 0
Џамтоски Милош
0 0
Тодорић Ђорђе
0 0
Јовановић Бранко
0 0
Урошев Милош
0 0
Ћирковић Милош
3 0
Грандов Душан
0 0
Крањц Лука
1 0
Алексић Владан
0 0
Станишић Марко
10 0
Кирти Урош
4 0
Михајловић Марко
1 1

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Никола Мусић
Б судија: Стеван Ђурашиновић
Контролор: Бранислав Гргуревић
Број гледалаца: 20 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Војвода Степа
40-21
2.
Сомборелектро-Славија
37-36
3.
Славија-Нафтагас
47-27
4.
Будућност-Славија
32-30
5.
Металац-Славија
28-30
6.
Раднички -Славија
18-27
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Славија-Далматинац
40-21
11.
Црепаја-Славија
23-35
12.
Славија-ПИК Пригревица
43-27
13.
Панчево-Славија
32-34
14.
Војвода Степа-Славија
23-25
15.
Славија-Сомборелектро
32-33
16.
Нафтагас-Славија
29-30
17.
Славија-Будућност
27-32
18.
Славија-Металац
37-30
19.
Славија-Раднички
48-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Далматинац-Славија
29-26
24.
Славија-Црепаја
33-26
25.
ПИК Пригревица-Славија
33-34
26.
Славија-Панчево
36-28
Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Далматинац-Панчево
28-32
4.
Панчево-Црепаја
30-19
5.
ПИК Пригревица-Панчево
29-31
7.
Панчево-Војвода Степа
32-24
8.
Сомборелектро-Панчево
39-35
9.
Панчево-Нафтагас
32-23
10.
Будућност-Панчево
31-27
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Панчево-Славија
32-34
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Панчево-Далматинац
33-26
17.
Црепаја-Панчево
28-31
18.
Панчево-ПИК Пригревица
29-24
20.
Војвода Степа-Панчево
31-26
21.
Панчево-Сомборелектро
25-31
22.
Нафтагас-Панчево
35-34
23.
Панчево-Будућност
31-35
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Славија-Панчево
36-28