Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Панчево

Панчево
29

ПИК Пригревица

Пригревица
24
18.коло Панчево 30/03/2019 20:30

Панчево

Играч гол 2` дк МВП
Јованов Љубомир
0 0
Антић Никола
0 0
Антанасијевић Борислав
0 0
Гојковић Марко
1 0
Јовановић Саша
0 0
Милановић Мирослав
8 1
Обрадовић Мирослав
0 0
Стојановић Дејан
0 0
Ђурић Милан
2 1
Ђекић Јован
0 0
Прчуљ Урош
10 0
Лацко Данијел
0 0
Џамтоски Милош
0 0
Тодорић Ђорђе
0 0
Јовановић Бранко
0 0
Урошев Милош
0 0
Ћирковић Милош
0 0
Грандов Душан
0 0
Крањц Лука
1 0
Алексић Владан
0 0
Станишић Марко
2 0
Кирти Урош
4 0
Михајловић Марко
1 0

ПИК Пригревица

Играч гол 2` дк МВП
Човић Никола
0 0
Апатинац Желимир
0 0
Никшић Ђорђе
0 0
Чуле Стеван
2 0
Козловачки Слободан
7 1
Павловић Ален
0 0
Ловрић Петар
6 0
Човић Владимир
0 0
Грозданић Гојко
0 0
Мандић Милош
3 0
Ђурасиновић Александар
1 0
Вујновић Јован
0 0
Рапаић Данило
0 0
Савић Милан
0 0
Путник Милош
1 0
Ћеран Душан
2 0
Миочиновић Огњен
0 0
Ћуповић Милан
1 0
Ђурасиновић Петар
1 0
Месарош Иван
0 0
Остојић Огњен
0 0
Нађ Андреј
0 0
Бракус Никола
0 0
Путник Стефан
0 0
Вилић Ђорђе
0 0
Тадић Јован
0 0
Ковчин Срђан
0 0
Дешић Никола
0 0
Штулић Александар
0 0
Рајшић Немања
0 0
Момчиловић Никола
0 0
Ћеран Милош
0 0
Савић Стефан
0 0
Миочиновић Ђорђе
0 0
Лазић Милан
0 0
Тепавац Дамјан
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Војислав Црњански
Б судија: Никодин Бубања
Контролор:
Број гледалаца: 40 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Далматинац-Панчево
28-32
4.
Панчево-Црепаја
30-19
5.
ПИК Пригревица-Панчево
29-31
7.
Панчево-Војвода Степа
32-24
8.
Сомборелектро-Панчево
39-35
9.
Панчево-Нафтагас
32-23
10.
Будућност-Панчево
31-27
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Панчево-Славија
32-34
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Панчево-Далматинац
33-26
17.
Црепаја-Панчево
28-31
18.
Панчево-ПИК Пригревица
29-24
20.
Војвода Степа-Панчево
31-26
21.
Панчево-Сомборелектро
25-31
22.
Нафтагас-Панчево
35-34
23.
Панчево-Будућност
31-35
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Славија-Панчево
36-28
Коло Утакмица Рез
1.
Сента-ПИК Пригревица
29-39
2.
ПИК Пригревица-Далматинац
31-26
3.
Црепаја-ПИК Пригревица
25-23
5.
ПИК Пригревица-Панчево
29-31
6.
Војвода Степа-ПИК Пригревица
36-28
7.
ПИК Пригревица-Сомборелектро
30-33
8.
Нафтагас-ПИК Пригревица
24-23
9.
ПИК Пригревица-Будућност
35-24
10.
Металац-ПИК Пригревица
33-29
11.
ПИК Пригревица-Раднички
30-21
12.
Славија-ПИК Пригревица
43-27
13.
ПИК Пригревица-Потисје Плетекс
23-23
14.
ПИК Пригревица-Сента
43-30
15.
Далматинац-ПИК Пригревица
17-19
16.
ПИК Пригревица-Црепаја
28-25
18.
Панчево-ПИК Пригревица
29-24
19.
ПИК Пригревица-Војвода Степа
27-26
20.
Сомборелектро-ПИК Пригревица
28-22
21.
ПИК Пригревица-Нафтагас
27-23
22.
Будућност-ПИК Пригревица
41-24
23.
ПИК Пригревица-Металац
27-26
24.
Раднички -ПИК Пригревица
33-28
25.
ПИК Пригревица-Славија
33-34
26.
Потисје Плетекс-ПИК Пригревица
33-26