Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Нафтагас

Елемир
35

Панчево

Панчево
34
22.коло Елемир 04/05/2019 18:00

Нафтагас

Играч гол 2` дк МВП
Живков Горан
0 0
Кецман Зоран
0 0
Милиновић Владимир
0 0
Малиновић Бранислав
3 0
Војновић Петар
0 0
Сурла Ђурица
0 0
Којић Алекса
0 0
Аврамов Драгослав
0 0
Живков Вук
0 0
Јарић Јован
6 1
Тапавички Немања
4 0
Миладиновић Петар
0 1
Шавија Митар
6 1
Кулпинац Стефан
6 0
Максић Предраг
0 0
Петровић Стефан
0 0
Цветић Милош
0 0
Маркуш Адам
0 0
Галин Милан
0 0
Грбић Мишо
0 0
Недељков Дејан
10 0
Цветић Милош
0 0
Челекетић Мирко
0 0
Галин Никола
0 0
Јовановић Душан
0 0

Панчево

Играч гол 2` дк МВП
Јованов Љубомир
0 0
Антић Никола
0 0
Антанасијевић Борислав
0 0
Гојковић Марко
2 0
Јовановић Саша
0 0
Милановић Мирослав
3 0
Обрадовић Мирослав
0 0
Стојановић Дејан
11 1
Ђурић Милан
3 0
Ђекић Јован
0 0
Прчуљ Урош
9 0
Лацко Данијел
0 0
Џамтоски Милош
0 0
Тодорић Ђорђе
0 0
Јовановић Бранко
0 0
Урошев Милош
0 0
Ћирковић Милош
0 0
Грандов Душан
0 0
Крањц Лука
0 0
Алексић Владан
0 0
Станишић Марко
6 0
Кирти Урош
0 0
Михајловић Марко
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Милан Тодоровић
Б судија: Бранко Радуловић
Контролор: Зоран Ђикић
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Металац-Нафтагас
31-27
2.
Нафтагас-Раднички
35-25
3.
Славија-Нафтагас
47-27
4.
Нафтагас-Потисје Плетекс
25-38
5.
Сента-Нафтагас
34-28
6.
Нафтагас-Далматинац
35-31
7.
Црепаја-Нафтагас
32-32
8.
Нафтагас-ПИК Пригревица
24-23
9.
Панчево-Нафтагас
32-23
10.
Војвода Степа-Нафтагас
28-29
11.
Сомборелектро-Нафтагас
37-23
13.
Нафтагас-Будућност
33-33
14.
Нафтагас-Металац
29-32
15.
Раднички -Нафтагас
26-32
16.
Нафтагас-Славија
29-30
17.
Потисје Плетекс-Нафтагас
33-29
18.
Нафтагас-Сента
35-16
19.
Далматинац-Нафтагас
28-19
20.
Нафтагас-Црепаја
30-22
21.
ПИК Пригревица-Нафтагас
27-23
22.
Нафтагас-Панчево
35-34
23.
Нафтагас-Војвода Степа
33-34
24.
Нафтагас-Сомборелектро
26-35
26.
Будућност-Нафтагас
44-29
Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Далматинац-Панчево
28-32
4.
Панчево-Црепаја
30-19
5.
ПИК Пригревица-Панчево
29-31
7.
Панчево-Војвода Степа
32-24
8.
Сомборелектро-Панчево
39-35
9.
Панчево-Нафтагас
32-23
10.
Будућност-Панчево
31-27
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Панчево-Славија
32-34
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Панчево-Далматинац
33-26
17.
Црепаја-Панчево
28-31
18.
Панчево-ПИК Пригревица
29-24
20.
Војвода Степа-Панчево
31-26
21.
Панчево-Сомборелектро
25-31
22.
Нафтагас-Панчево
35-34
23.
Панчево-Будућност
31-35
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Славија-Панчево
36-28