Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Панчево

Панчево
30

Црепаја

Црепаја
19
4.коло Панчево 07/10/2018 20:00

Панчево

Играч гол 2` дк МВП
Јованов Љубомир
0 1
Антић Никола
0 0
Антанасијевић Борислав
1 0
Гојковић Марко
0 0
Јовановић Саша
0 0
Милановић Мирослав
0 0
Обрадовић Мирослав
0 0
Стојановић Дејан
0 0
Ђурић Милан
0 0
Ђекић Јован
0 0
Прчуљ Урош
13 0
Лацко Данијел
7 1
Џамтоски Милош
1 2
Тодорић Ђорђе
0 0
Јовановић Бранко
0 0
Урошев Милош
0 0
Ћирковић Милош
5 0
Грандов Душан
0 0
Крањц Лука
2 0
Алексић Владан
0 0
Станишић Марко
1 0

Црепаја

Играч гол 2` дк МВП
Младеновић Немања
4 0
Цветановски Душан
2 1
Ивков Милутин
0 1
Обрадинов Александар
1 0
Чалић Александар
0 0
Илић Драгољуб
2 0
Ковачевић Александар
0 0
Живановић Марко
0 0
Вишњички Константин
0 0
Бранков Сава
0 0
Грубанов Владимир
0 0
Аврамов Немања
0 0
Лашанац Зоран
0 0
Младен Данијел
0 0
Војнов Марко
4 1
Милошев Владимир
0 0
Витас Војислав
0 0
Коневски Милан
1 0
Јовић Иван
4 0
Георгијевски Владимир
0 0
Брзевски Данијел
1 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Јован Ристић
Б судија: Ђорђе Вујацков
Контролор: Зоран Ђикић
Број гледалаца: 70 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Далматинац-Панчево
28-32
4.
Панчево-Црепаја
30-19
5.
ПИК Пригревица-Панчево
29-31
7.
Панчево-Војвода Степа
32-24
8.
Сомборелектро-Панчево
39-35
9.
Панчево-Нафтагас
32-23
10.
Будућност-Панчево
31-27
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Панчево-Славија
32-34
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Панчево-Далматинац
33-26
17.
Црепаја-Панчево
28-31
18.
Панчево-ПИК Пригревица
29-24
20.
Војвода Степа-Панчево
31-26
21.
Панчево-Сомборелектро
25-31
22.
Нафтагас-Панчево
35-34
23.
Панчево-Будућност
31-35
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Славија-Панчево
36-28
Коло Утакмица Рез
1.
Далматинац-Црепаја
30-27
3.
Црепаја-ПИК Пригревица
25-23
4.
Панчево-Црепаја
30-19
5.
Црепаја-Војвода Степа
25-23
6.
Сомборелектро-Црепаја
42-26
7.
Црепаја-Нафтагас
32-32
8.
Будућност-Црепаја
39-37
9.
Црепаја-Металац
23-34
10.
Раднички -Црепаја
31-26
11.
Црепаја-Славија
23-35
12.
Потисје Плетекс-Црепаја
38-26
13.
Црепаја-Сента
33-26
14.
Црепаја-Далматинац
35-30
16.
ПИК Пригревица-Црепаја
28-25
17.
Црепаја-Панчево
28-31
18.
Војвода Степа-Црепаја
25-24
19.
Црепаја-Сомборелектро
28-33
20.
Нафтагас-Црепаја
30-22
21.
Црепаја-Будућност
41-29
22.
Металац-Црепаја
35-29
23.
Црепаја-Раднички
30-29
24.
Славија-Црепаја
33-26
25.
Црепаја-Потисје Плетекс
28-29
26.
Сента-Црепаја
34-26