Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Панчево

Панчево
33

Далматинац

Риђица
26
16.коло Панчево 17/03/2019 18:30

Панчево

Играч гол 2` дк МВП
Јованов Љубомир
0 0
Антић Никола
0 0
Антанасијевић Борислав
1 0
Гојковић Марко
3 0
Јовановић Саша
0 0
Милановић Мирослав
1 1
Обрадовић Мирослав
0 0
Стојановић Дејан
4 0
Ђурић Милан
1 0
Ђекић Јован
0 0
Прчуљ Урош
10 0
Лацко Данијел
0 0
Џамтоски Милош
0 0
Тодорић Ђорђе
0 0
Јовановић Бранко
0 0
Урошев Милош
0 0
Ћирковић Милош
4 0
Грандов Душан
0 0
Крањц Лука
0 0
Алексић Владан
0 1
Станишић Марко
7 0
Кирти Урош
2 0
Михајловић Марко
0 0

Далматинац

Играч гол 2` дк МВП
Зец Бојан
0 0
Олујић Александар
0 0
Лежајић Страхиња
0 0
Вагић Милан
0 0
Мацура Страхиња
2 0
Граовац Филип
0 0
Комазец Милош
0 0
Миланко Милан
11 1
Николић Мирослав
0 0
Мацура Александар
0 0
Војводић Марко
7 0
Зелић Станислав
0 0
Вулиновић Немања
0 0
Вучковић Милош
0 0
Вучковић Михајло
0 0
Шуша Милан
0 0
Кончаревић Никола
0 2
Маринковић Марко
0 0
Гардијан Марко
0 0
Бошковић Дарко
0 0
Лежаић Арсеније
0 0
Паић Бошко
0 0
Олујић Александар
0 0
Швељо Марко
2 0
Обрадовић Немања
0 0
Милисављевић Стеван
0 0
Солаћ Радован
0 0
Стојановић Никола
4 0
Лазић Миљан
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Бојан Јоргић
Б судија: Немања Теслић
Контролор: Мирко Перендија
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Далматинац-Панчево
28-32
4.
Панчево-Црепаја
30-19
5.
ПИК Пригревица-Панчево
29-31
7.
Панчево-Војвода Степа
32-24
8.
Сомборелектро-Панчево
39-35
9.
Панчево-Нафтагас
32-23
10.
Будућност-Панчево
31-27
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Панчево-Славија
32-34
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Панчево-Далматинац
33-26
17.
Црепаја-Панчево
28-31
18.
Панчево-ПИК Пригревица
29-24
20.
Војвода Степа-Панчево
31-26
21.
Панчево-Сомборелектро
25-31
22.
Нафтагас-Панчево
35-34
23.
Панчево-Будућност
31-35
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Славија-Панчево
36-28
Коло Утакмица Рез
1.
Далматинац-Црепаја
30-27
2.
ПИК Пригревица-Далматинац
31-26
3.
Далматинац-Панчево
28-32
4.
Војвода Степа-Далматинац
38-31
5.
Далматинац-Сомборелектро
26-25
6.
Нафтагас-Далматинац
35-31
7.
Далматинац-Будућност
35-31
8.
Металац-Далматинац
40-31
9.
Далматинац-Раднички
34-29
10.
Славија-Далматинац
40-21
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Сента-Далматинац
27-28
14.
Црепаја-Далматинац
35-30
15.
Далматинац-ПИК Пригревица
17-19
16.
Панчево-Далматинац
33-26
17.
Далматинац-Војвода Степа
28-26
18.
Сомборелектро-Далматинац
24-20
19.
Далматинац-Нафтагас
28-19
20.
Будућност-Далматинац
39-29
21.
Далматинац-Металац
36-39
22.
Раднички -Далматинац
34-39
23.
Далматинац-Славија
29-26
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Далматинац-Сента
20-29