Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Металац

Футог
30

Панчево

Панчево
27
24.коло Футог 19/05/2019 17:30

Металац

Играч гол 2` дк МВП
Корчок Жарко
2 0
Урукало Марко
0 0
Леђанац Лазар
0 0
Којић Александар
0 0
Деветак Александар
4 1
Перлета Никола
0 0
Илић Милош
1 1
Поповић Бранко
1 0
Благојевић Страхиња
0 0
Вокић Петар
0 0
Кнежевић Бранислав
0 0
Јојић Срђан
5 1
Кокић Никола
2 2
Манојловић Синиша
5 0
Радаковић Бранко
0 0
Радић Игор
0 0
Јовић Арсен
0 0
Пајић Милан
3 1
Сапожниченко Михајло
0 0
Мандић Марко
0 0
Даутовац Дарио
0 0
Деврња Никола
0 0
Војводић Светозар
0 0
Тодорчевић Милан
0 0
Јакшић Дејан
2 0
Подунавац Мирко
4 1
Јовичић Никола
1 1

Панчево

Играч гол 2` дк МВП
Јованов Љубомир
0 0
Антић Никола
0 0
Антанасијевић Борислав
2 0
Гојковић Марко
0 0
Јовановић Саша
0 0
Милановић Мирослав
5 0
Обрадовић Мирослав
0 0
Стојановић Дејан
2 0
Ђурић Милан
0 1
Ђекић Јован
0 0
Прчуљ Урош
0 0
Лацко Данијел
0 0
Џамтоски Милош
0 0
Тодорић Ђорђе
0 0
Јовановић Бранко
0 0
Урошев Милош
0 0
Ћирковић Милош
7 1
Грандов Душан
0 0
Крањц Лука
0 0
Алексић Владан
0 0
Станишић Марко
9 0
Кирти Урош
2 0
Михајловић Марко
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Милош Зелић
Б судија: Никола Зорић
Делегат: Лазар Мишков
Број гледалаца: 32 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Металац-Нафтагас
31-27
2.
Будућност-Металац
34-31
4.
Металац-Раднички
31-25
5.
Металац-Славија
28-30
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Металац-Далматинац
40-31
9.
Црепаја-Металац
23-34
10.
Металац-ПИК Пригревица
33-29
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Металац-Војвода Степа
28-24
13.
Сомборелектро-Металац
35-31
14.
Нафтагас-Металац
29-32
15.
Металац-Будућност
39-28
17.
Раднички -Металац
25-25
18.
Славија-Металац
37-30
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Далматинац-Металац
36-39
22.
Металац-Црепаја
35-29
23.
ПИК Пригревица-Металац
27-26
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Војвода Степа-Металац
39-34
26.
Металац-Сомборелектро
32-19
Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Далматинац-Панчево
28-32
4.
Панчево-Црепаја
30-19
5.
ПИК Пригревица-Панчево
29-31
7.
Панчево-Војвода Степа
32-24
8.
Сомборелектро-Панчево
39-35
9.
Панчево-Нафтагас
32-23
10.
Будућност-Панчево
31-27
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Панчево-Славија
32-34
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Панчево-Далматинац
33-26
17.
Црепаја-Панчево
28-31
18.
Панчево-ПИК Пригревица
29-24
20.
Војвода Степа-Панчево
31-26
21.
Панчево-Сомборелектро
25-31
22.
Нафтагас-Панчево
35-34
23.
Панчево-Будућност
31-35
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Славија-Панчево
36-28