Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Раднички

Нови Сад
24

Панчево

Панчево
29
12.коло Нови Сад 01/12/2018 19:00

Раднички

Играч гол 2` дк МВП
Јанковић Крсто
3 0
Каран Милош
0 0
Ђурић Горан
2 0
Лаковић Драган
6 0
Илин Марко
1 0
Сошић Кристијан
3 0
Ђокић Марко
0 0
Зелен Марко
0 0
Јојић Милан
1 0
Ракочевић Никша
0 0
Марковић Растко
4 0
Ранитовић Владимир
3 0
Костић Марко
0 0
Грдинић Филип
0 0
Илић Божидар
0 0
Земан Дејан
0 0
Брзак Марко
1 0
Ничић Јован
0 1
Фодора Небојша
0 0

Панчево

Играч гол 2` дк МВП
Јованов Љубомир
0 0
Антић Никола
0 0
Антанасијевић Борислав
1 0
Гојковић Марко
0 0
Јовановић Саша
0 0
Милановић Мирослав
6 1
Обрадовић Мирослав
0 0
Стојановић Дејан
5 0
Ђурић Милан
1 0
Ђекић Јован
0 0
Прчуљ Урош
10 0
Лацко Данијел
0 0
Џамтоски Милош
0 0
Тодорић Ђорђе
0 0
Јовановић Бранко
0 0
Урошев Милош
0 0
Ћирковић Милош
0 0
Грандов Душан
0 0
Крањц Лука
0 0
Алексић Владан
0 0
Станишић Марко
6 1

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Борко Бошков
Б судија: Дејан Марковић
Контролор: Бранислав Гргуревић
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Раднички -Сомборелектро
22-31
2.
Нафтагас-Раднички
35-25
3.
Раднички -Будућност
37-31
4.
Металац-Раднички
31-25
6.
Раднички -Славија
18-27
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Далматинац-Раднички
34-29
10.
Раднички -Црепаја
31-26
11.
ПИК Пригревица-Раднички
30-21
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Војвода Степа-Раднички
36-27
14.
Сомборелектро-Раднички
31-22
15.
Раднички -Нафтагас
26-32
16.
Будућност-Раднички
40-24
17.
Раднички -Металац
25-25
19.
Славија-Раднички
48-33
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Раднички -Далматинац
34-39
23.
Црепаја-Раднички
30-29
24.
Раднички -ПИК Пригревица
33-28
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Раднички -Војвода Степа
44-32
Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Далматинац-Панчево
28-32
4.
Панчево-Црепаја
30-19
5.
ПИК Пригревица-Панчево
29-31
7.
Панчево-Војвода Степа
32-24
8.
Сомборелектро-Панчево
39-35
9.
Панчево-Нафтагас
32-23
10.
Будућност-Панчево
31-27
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Панчево-Славија
32-34
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Панчево-Далматинац
33-26
17.
Црепаја-Панчево
28-31
18.
Панчево-ПИК Пригревица
29-24
20.
Војвода Степа-Панчево
31-26
21.
Панчево-Сомборелектро
25-31
22.
Нафтагас-Панчево
35-34
23.
Панчево-Будућност
31-35
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Славија-Панчево
36-28