Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Панчево

Панчево
32

Војвода Степа

Војвода Степа
24
7.коло Панчево 28/10/2018 20:00

Панчево

Играч гол 2` дк МВП
Јованов Љубомир
0 0
Антић Никола
0 0
Антанасијевић Борислав
0 0
Гојковић Марко
0 0
Јовановић Саша
0 0
Милановић Мирослав
1 0
Обрадовић Мирослав
0 0
Стојановић Дејан
2 0
Ђурић Милан
4 0
Ђекић Јован
0 0
Прчуљ Урош
11 1
Лацко Данијел
8 0
Џамтоски Милош
1 0
Тодорић Ђорђе
0 0
Јовановић Бранко
0 0
Урошев Милош
0 0
Ћирковић Милош
3 0
Грандов Душан
2 0
Крањц Лука
0 0
Алексић Владан
0 0
Станишић Марко
0 0

Војвода Степа

Играч гол 2` дк МВП
Вујовић Миленко
3 0
Вујовић Милан
0 0
Михајловић Милан
2 1
Безбрадица Синиша
0 0
Бјеловук Миленко
0 0
Праменко Петар
0 0
Ђого Миленко
0 0
Јовица Ивица
5 0
Кнежевић Милан
0 0
Зукић Горан
8 1
Басарић Борислав
2 0
Клаћ Милорад
0 0
Клаћ Ристо
0 0
Перић Радивој
0 0
Подинић Владо
0 0
Мракић Драган
3 0
Глигић Бранко
0 0
Глигић Марко
0 0
Кољевић Дејан
0 0
Мракић Златко
1 0
Ковачевић Милош
0 0
Кесер Милан
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Велимир Гроза
Б судија: Милош Ћосић
Контролор: Михајло Марковић
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Далматинац-Панчево
28-32
4.
Панчево-Црепаја
30-19
5.
ПИК Пригревица-Панчево
29-31
7.
Панчево-Војвода Степа
32-24
8.
Сомборелектро-Панчево
39-35
9.
Панчево-Нафтагас
32-23
10.
Будућност-Панчево
31-27
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Панчево-Славија
32-34
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Панчево-Далматинац
33-26
17.
Црепаја-Панчево
28-31
18.
Панчево-ПИК Пригревица
29-24
20.
Војвода Степа-Панчево
31-26
21.
Панчево-Сомборелектро
25-31
22.
Нафтагас-Панчево
35-34
23.
Панчево-Будућност
31-35
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Славија-Панчево
36-28
Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Војвода Степа
40-21
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Војвода Степа-Далматинац
38-31
5.
Црепаја-Војвода Степа
25-23
6.
Војвода Степа-ПИК Пригревица
36-28
7.
Панчево-Војвода Степа
32-24
9.
Војвода Степа-Сомборелектро
29-28
10.
Војвода Степа-Нафтагас
28-29
11.
Војвода Степа-Будућност
37-34
12.
Металац-Војвода Степа
28-24
13.
Војвода Степа-Раднички
36-27
14.
Војвода Степа-Славија
23-25
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Далматинац-Војвода Степа
28-26
18.
Војвода Степа-Црепаја
25-24
19.
ПИК Пригревица-Војвода Степа
27-26
20.
Војвода Степа-Панчево
31-26
22.
Сомборелектро-Војвода Степа
47-25
23.
Нафтагас-Војвода Степа
33-34
24.
Будућност-Војвода Степа
34-33
25.
Војвода Степа-Металац
39-34
26.
Раднички -Војвода Степа
44-32