Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Панчево

Панчево
25

Сомборелектро

Сомбор
31
21.коло Панчево 21/04/2019 20:30

Панчево

Играч гол 2` дк МВП
Јованов Љубомир
0 0
Антић Никола
0 0
Антанасијевић Борислав
1 1
Гојковић Марко
0 0
Јовановић Саша
0 0
Милановић Мирослав
4 1
Обрадовић Мирослав
0 0
Стојановић Дејан
2 1
Ђурић Милан
4 0
Ђекић Јован
0 0
Прчуљ Урош
1 2
Лацко Данијел
0 0
Џамтоски Милош
0 0
Тодорић Ђорђе
0 0
Јовановић Бранко
0 0
Урошев Милош
0 0
Ћирковић Милош
8 0
Грандов Душан
0 0
Крањц Лука
0 0
Алексић Владан
0 1
Станишић Марко
4 0
Кирти Урош
1 0
Михајловић Марко
0 0

Сомборелектро

Играч гол 2` дк МВП
Максимовић Марко
0 0
Кузељевић Стефан
4 2
Иванчевић Марко
11 0
Коларић Илија
5 0
Орос Филип
0 0
Јовић Стефан
2 1
Мискин Сергеј
0 0
Мискин Жарко
5 1
Јокић Лука
3 1
Веселовски Марко
0 0
Пејиновић Стефан
0 0
Алексић Лука
0 0
Рњак Лука
0 0
Прекпалај Филип
0 0
Свилар Драган
0 0
Војводић Милош
0 0
Зељко Лука
0 0
Купрешанин Михајло
1 1
Гајин Душан
0 0
Келић Станко
0 0
Крбавац Душан
0 0
Гардијан Марко
0 0
Градинац Милан
0 0
Петровић Никола
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Михајло Миловац
Б судија: Јован Лабус
Контролор: Милан Репија
Број гледалаца: 100 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Панчево
35-32
2.
Панчево-Сента
32-21
3.
Далматинац-Панчево
28-32
4.
Панчево-Црепаја
30-19
5.
ПИК Пригревица-Панчево
29-31
7.
Панчево-Војвода Степа
32-24
8.
Сомборелектро-Панчево
39-35
9.
Панчево-Нафтагас
32-23
10.
Будућност-Панчево
31-27
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Панчево-Славија
32-34
14.
Панчево-Потисје Плетекс
26-33
15.
Сента-Панчево
32-32
16.
Панчево-Далматинац
33-26
17.
Црепаја-Панчево
28-31
18.
Панчево-ПИК Пригревица
29-24
20.
Војвода Степа-Панчево
31-26
21.
Панчево-Сомборелектро
25-31
22.
Нафтагас-Панчево
35-34
23.
Панчево-Будућност
31-35
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Славија-Панчево
36-28
Коло Утакмица Рез
1.
Раднички -Сомборелектро
22-31
2.
Сомборелектро-Славија
37-36
3.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
30-29
4.
Сомборелектро-Сента
35-22
5.
Далматинац-Сомборелектро
26-25
6.
Сомборелектро-Црепаја
42-26
7.
ПИК Пригревица-Сомборелектро
30-33
8.
Сомборелектро-Панчево
39-35
9.
Војвода Степа-Сомборелектро
29-28
11.
Сомборелектро-Нафтагас
37-23
12.
Будућност-Сомборелектро
22-36
13.
Сомборелектро-Металац
35-31
14.
Сомборелектро-Раднички
31-22
15.
Славија-Сомборелектро
32-33
16.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
20-31
17.
Сента-Сомборелектро
34-37
18.
Сомборелектро-Далматинац
24-20
19.
Црепаја-Сомборелектро
28-33
20.
Сомборелектро-ПИК Пригревица
28-22
21.
Панчево-Сомборелектро
25-31
22.
Сомборелектро-Војвода Степа
47-25
24.
Нафтагас-Сомборелектро
26-35
25.
Сомборелектро-Будућност
40-27
26.
Металац-Сомборелектро
32-19