Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Раднички

Нови Сад
34

Далматинац

Риђица
39
22.коло Нови Сад 05/05/2019 19:00

Раднички

Играч гол 2` дк МВП
Јанковић Крсто
4 2
Каран Милош
0 1
Ђурић Горан
0 0
Лаковић Драган
9 1
Илин Марко
0 0
Сошић Кристијан
0 0
Ђокић Марко
0 0
Зелен Марко
0 0
Јојић Милан
6 0
Ракочевић Никша
0 0
Марковић Растко
10 2
Ранитовић Владимир
2 2
Костић Марко
0 1
Грдинић Филип
0 0
Илић Божидар
0 0
Земан Дејан
3 1
Брзак Марко
0 0
Ничић Јован
0 0
Фодора Небојша
0 0
Танурџић Александар
0 0
Иванић Жељко
0 0
Бинић Душан
0 0
Лудошки Божидар
0 0
Прибановић Андра
0 0
Мајкић Теодор
0 0

Далматинац

Играч гол 2` дк МВП
Зец Бојан
0 0
Олујић Александар
11 1
Лежајић Страхиња
12 0
Вагић Милан
0 0
Мацура Страхиња
1 1
Граовац Филип
4 0
Комазец Милош
0 0
Миланко Милан
0 0
Николић Мирослав
0 0
Мацура Александар
0 0
Војводић Марко
0 0
Зелић Станислав
0 0
Вулиновић Немања
0 0
Вучковић Милош
0 0
Вучковић Михајло
10 0
Шуша Милан
0 0
Кончаревић Никола
0 0
Маринковић Марко
0 0
Гардијан Марко
0 0
Бошковић Дарко
0 0
Лежаић Арсеније
0 0
Паић Бошко
0 0
Олујић Александар
0 0
Швељо Марко
0 0
Обрадовић Немања
0 0
Милисављевић Стеван
0 0
Солаћ Радован
0 0
Стојановић Никола
1 0
Лазић Миљан
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Тања Белош
Б судија: Маја Зекоња
Делегат: Стевица Јевремов
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Раднички -Сомборелектро
22-31
2.
Нафтагас-Раднички
35-25
3.
Раднички -Будућност
37-31
4.
Металац-Раднички
31-25
6.
Раднички -Славија
18-27
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Далматинац-Раднички
34-29
10.
Раднички -Црепаја
31-26
11.
ПИК Пригревица-Раднички
30-21
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Војвода Степа-Раднички
36-27
14.
Сомборелектро-Раднички
31-22
15.
Раднички -Нафтагас
26-32
16.
Будућност-Раднички
40-24
17.
Раднички -Металац
25-25
19.
Славија-Раднички
48-33
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Раднички -Далматинац
34-39
23.
Црепаја-Раднички
30-29
24.
Раднички -ПИК Пригревица
33-28
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Раднички -Војвода Степа
44-32
Коло Утакмица Рез
1.
Далматинац-Црепаја
30-27
2.
ПИК Пригревица-Далматинац
31-26
3.
Далматинац-Панчево
28-32
4.
Војвода Степа-Далматинац
38-31
5.
Далматинац-Сомборелектро
26-25
6.
Нафтагас-Далматинац
35-31
7.
Далматинац-Будућност
35-31
8.
Металац-Далматинац
40-31
9.
Далматинац-Раднички
34-29
10.
Славија-Далматинац
40-21
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Сента-Далматинац
27-28
14.
Црепаја-Далматинац
35-30
15.
Далматинац-ПИК Пригревица
17-19
16.
Панчево-Далматинац
33-26
17.
Далматинац-Војвода Степа
28-26
18.
Сомборелектро-Далматинац
24-20
19.
Далматинац-Нафтагас
28-19
20.
Будућност-Далматинац
39-29
21.
Далматинац-Металац
36-39
22.
Раднички -Далматинац
34-39
23.
Далматинац-Славија
29-26
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Далматинац-Сента
20-29