Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Раднички

Нови Сад
33

ПИК Пригревица

Пригревица
28
24.коло Петроварадин 19/05/2019 18:30

Раднички

Играч гол 2` дк МВП
Јанковић Крсто
10 0
Каран Милош
0 0
Ђурић Горан
0 0
Лаковић Драган
3 2
Илин Марко
0 0
Сошић Кристијан
0 0
Ђокић Марко
0 0
Зелен Марко
0 0
Јојић Милан
2 0
Ракочевић Никша
0 0
Марковић Растко
3 2
Ранитовић Владимир
4 1
Костић Марко
0 0
Грдинић Филип
0 0
Илић Божидар
0 0
Земан Дејан
5 0
Брзак Марко
0 0
Ничић Јован
0 0
Фодора Небојша
0 0
Танурџић Александар
0 0
Иванић Жељко
1 0
Бинић Душан
3 2
Лудошки Божидар
0 0
Прибановић Андра
2 0
Мајкић Теодор
0 0

ПИК Пригревица

Играч гол 2` дк МВП
Човић Никола
0 0
Апатинац Желимир
0 0
Никшић Ђорђе
0 0
Чуле Стеван
0 0
Козловачки Слободан
6 0
Павловић Ален
0 0
Ловрић Петар
0 0
Човић Владимир
0 0
Грозданић Гојко
0 0
Мандић Милош
3 1
Ђурасиновић Александар
6 0
Вујновић Јован
0 0
Рапаић Данило
0 0
Савић Милан
3 0
Путник Милош
0 0
Ћеран Душан
3 0
Миочиновић Огњен
0 0
Ћуповић Милан
0 0
Ђурасиновић Петар
4 0
Месарош Иван
0 0
Остојић Огњен
0 0
Нађ Андреј
0 0
Бракус Никола
0 0
Путник Стефан
0 0
Вилић Ђорђе
0 0
Тадић Јован
0 0
Ковчин Срђан
0 0
Дешић Никола
0 0
Штулић Александар
0 0
Рајшић Немања
0 0
Момчиловић Никола
3 1
Ћеран Милош
0 0
Савић Стефан
0 0
Миочиновић Ђорђе
0 0
Лазић Милан
0 0
Тепавац Дамјан
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија:
Б судија:
Контролор:
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Раднички -Сомборелектро
22-31
2.
Нафтагас-Раднички
35-25
3.
Раднички -Будућност
37-31
4.
Металац-Раднички
31-25
6.
Раднички -Славија
18-27
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Далматинац-Раднички
34-29
10.
Раднички -Црепаја
31-26
11.
ПИК Пригревица-Раднички
30-21
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Војвода Степа-Раднички
36-27
14.
Сомборелектро-Раднички
31-22
15.
Раднички -Нафтагас
26-32
16.
Будућност-Раднички
40-24
17.
Раднички -Металац
25-25
19.
Славија-Раднички
48-33
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Раднички -Далматинац
34-39
23.
Црепаја-Раднички
30-29
24.
Раднички -ПИК Пригревица
33-28
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Раднички -Војвода Степа
44-32
Коло Утакмица Рез
1.
Сента-ПИК Пригревица
29-39
2.
ПИК Пригревица-Далматинац
31-26
3.
Црепаја-ПИК Пригревица
25-23
5.
ПИК Пригревица-Панчево
29-31
6.
Војвода Степа-ПИК Пригревица
36-28
7.
ПИК Пригревица-Сомборелектро
30-33
8.
Нафтагас-ПИК Пригревица
24-23
9.
ПИК Пригревица-Будућност
35-24
10.
Металац-ПИК Пригревица
33-29
11.
ПИК Пригревица-Раднички
30-21
12.
Славија-ПИК Пригревица
43-27
13.
ПИК Пригревица-Потисје Плетекс
23-23
14.
ПИК Пригревица-Сента
43-30
15.
Далматинац-ПИК Пригревица
17-19
16.
ПИК Пригревица-Црепаја
28-25
18.
Панчево-ПИК Пригревица
29-24
19.
ПИК Пригревица-Војвода Степа
27-26
20.
Сомборелектро-ПИК Пригревица
28-22
21.
ПИК Пригревица-Нафтагас
27-23
22.
Будућност-ПИК Пригревица
41-24
23.
ПИК Пригревица-Металац
27-26
24.
Раднички -ПИК Пригревица
33-28
25.
ПИК Пригревица-Славија
33-34
26.
Потисје Плетекс-ПИК Пригревица
33-26