Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Будућност

Алибунар
40

Раднички

Нови Сад
24
16.коло Алибунар 17/03/2019 18:00

Будућност

Играч гол 2` дк МВП
Ђан Марјан
3 0
Рошу Штефан
6 0
Битевић Немања
6 0
Рилак Марко
1 0
Обрадовић Марјан
0 0
Јовковић Јован
0 0
Младеновић Милутин
0 0
Андрејић Никола
0 0
Арнаутовић Лазар
10 1
Гајић Симо
2 0
Павловић Вук
0 0
Кутлешић Владимир
1 0
Дадич Миодраг
1 0
Чорогар Бојан
3 1
Прчуљ Стеван
0 0
Џелебџић Душан
0 0
Петровић Давор
0 0
Лекић Бранимир
1 1
Недељковић Немања
0 0
Ивановић Владислав
0 0
Костић Игор
5 0
Митровић Немања
0 0
Обрадовић Богдан
1 1

Раднички

Играч гол 2` дк МВП
Јанковић Крсто
4 1
Каран Милош
0 0
Ђурић Горан
0 0
Лаковић Драган
0 0
Илин Марко
0 0
Сошић Кристијан
0 0
Ђокић Марко
0 0
Зелен Марко
0 0
Јојић Милан
4 0
Ракочевић Никша
0 0
Марковић Растко
3 1
Ранитовић Владимир
0 0
Костић Марко
4 1
Грдинић Филип
0 0
Илић Божидар
2 0
Земан Дејан
0 0
Брзак Марко
0 0
Ничић Јован
0 0
Фодора Небојша
0 0
Танурџић Александар
0 0
Иванић Жељко
0 0
Бинић Душан
7 1
Лудошки Божидар
0 0
Прибановић Андра
0 0
Мајкић Теодор
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Мирослав Мартић
Б судија: Лука Цветковски
Контролор:
Број гледалаца: 120 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
2.
Будућност-Металац
34-31
3.
Раднички -Будућност
37-31
4.
Будућност-Славија
32-30
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Далматинац-Будућност
35-31
8.
Будућност-Црепаја
39-37
9.
ПИК Пригревица-Будућност
35-24
10.
Будућност-Панчево
31-27
11.
Војвода Степа-Будућност
37-34
12.
Будућност-Сомборелектро
22-36
13.
Нафтагас-Будућност
33-33
15.
Металац-Будућност
39-28
16.
Будућност-Раднички
40-24
17.
Славија-Будућност
27-32
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Будућност-Далматинац
39-29
21.
Црепаја-Будућност
41-29
22.
Будућност-ПИК Пригревица
41-24
23.
Панчево-Будућност
31-35
24.
Будућност-Војвода Степа
34-33
25.
Сомборелектро-Будућност
40-27
26.
Будућност-Нафтагас
44-29
Коло Утакмица Рез
1.
Раднички -Сомборелектро
22-31
2.
Нафтагас-Раднички
35-25
3.
Раднички -Будућност
37-31
4.
Металац-Раднички
31-25
6.
Раднички -Славија
18-27
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Далматинац-Раднички
34-29
10.
Раднички -Црепаја
31-26
11.
ПИК Пригревица-Раднички
30-21
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Војвода Степа-Раднички
36-27
14.
Сомборелектро-Раднички
31-22
15.
Раднички -Нафтагас
26-32
16.
Будућност-Раднички
40-24
17.
Раднички -Металац
25-25
19.
Славија-Раднички
48-33
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Раднички -Далматинац
34-39
23.
Црепаја-Раднички
30-29
24.
Раднички -ПИК Пригревица
33-28
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Раднички -Војвода Степа
44-32