Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Сомборелектро

Сомбор
31

Раднички

Нови Сад
22
14.коло Сомбор 02/03/2019 19:00

Сомборелектро

Играч гол 2` дк МВП
Максимовић Марко
0 0
Рњак Лука
0 0
Прекпалај Филип
0 0
Свилар Драган
0 0
Војводић Милош
0 0
Зељко Лука
0 0
Купрешанин Михајло
0 0
Гајин Душан
0 0
Келић Станко
0 0
Крбавац Душан
0 0
Алексић Лука
0 1
Пејиновић Стефан
0 0
Кузељевић Стефан
4 0
Иванчевић Марко
4 0
Коларић Илија
7 1
Орос Филип
0 0
Јовић Стефан
4 0
Мискин Сергеј
0 0
Мискин Жарко
8 0
Јокић Лука
4 1
Веселовски Марко
0 0
Гардијан Марко
0 1

Раднички

Играч гол 2` дк МВП
Јанковић Крсто
0 0
Грдинић Филип
0 0
Илић Божидар
0 0
Земан Дејан
0 0
Брзак Марко
0 0
Ничић Јован
0 0
Фодора Небојша
1 0
Танурџић Александар
0 0
Иванић Жељко
0 0
Бинић Душан
3 1
Лудошки Божидар
0 0
Костић Марко
0 0
Ранитовић Владимир
3 1
Каран Милош
0 0
Ђурић Горан
0 0
Лаковић Драган
0 0
Илин Марко
0 0
Сошић Кристијан
0 0
Ђокић Марко
0 0
Зелен Марко
0 0
Јојић Милан
5 0
Ракочевић Никша
0 0
Марковић Растко
8 1
Прибановић Андра
2 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија:
Б судија:
Делегат: Лазар Мишков
Број гледалаца: 194 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Раднички -Сомборелектро
22-31
2.
Сомборелектро-Славија
37-36
3.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
30-29
4.
Сомборелектро-Сента
35-22
5.
Далматинац-Сомборелектро
26-25
6.
Сомборелектро-Црепаја
42-26
7.
ПИК Пригревица-Сомборелектро
30-33
8.
Сомборелектро-Панчево
39-35
9.
Војвода Степа-Сомборелектро
29-28
11.
Сомборелектро-Нафтагас
37-23
12.
Будућност-Сомборелектро
22-36
13.
Сомборелектро-Металац
35-31
14.
Сомборелектро-Раднички
31-22
15.
Славија-Сомборелектро
32-33
16.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
20-31
17.
Сента-Сомборелектро
34-37
18.
Сомборелектро-Далматинац
24-20
19.
Црепаја-Сомборелектро
28-33
20.
Сомборелектро-ПИК Пригревица
28-22
21.
Панчево-Сомборелектро
25-31
22.
Сомборелектро-Војвода Степа
47-25
24.
Нафтагас-Сомборелектро
26-35
25.
Сомборелектро-Будућност
40-27
26.
Металац-Сомборелектро
32-19
Коло Утакмица Рез
1.
Раднички -Сомборелектро
22-31
2.
Нафтагас-Раднички
35-25
3.
Раднички -Будућност
37-31
4.
Металац-Раднички
31-25
6.
Раднички -Славија
18-27
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Далматинац-Раднички
34-29
10.
Раднички -Црепаја
31-26
11.
ПИК Пригревица-Раднички
30-21
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Војвода Степа-Раднички
36-27
14.
Сомборелектро-Раднички
31-22
15.
Раднички -Нафтагас
26-32
16.
Будућност-Раднички
40-24
17.
Раднички -Металац
25-25
19.
Славија-Раднички
48-33
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Раднички -Далматинац
34-39
23.
Црепаја-Раднички
30-29
24.
Раднички -ПИК Пригревица
33-28
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Раднички -Војвода Степа
44-32