Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Војвода Степа

Војвода Степа
36

Раднички

Нови Сад
27
13.коло Српска Црња 08/12/2018 19:00

Војвода Степа

Играч гол 2` дк МВП
Вујовић Миленко
9 0
Вујовић Милан
3 1
Михајловић Милан
9 1
Безбрадица Синиша
0 0
Бјеловук Миленко
2 0
Праменко Петар
0 0
Ђого Миленко
0 0
Јовица Ивица
3 0
Кнежевић Милан
0 0
Зукић Горан
0 0
Басарић Борислав
0 0
Клаћ Милорад
0 0
Клаћ Ристо
0 0
Перић Радивој
0 0
Подинић Владо
0 0
Мракић Драган
7 1
Глигић Бранко
0 0
Глигић Марко
3 0
Кољевић Дејан
0 0
Мракић Златко
0 0
Ковачевић Милош
0 0
Кесер Милан
0 0

Раднички

Играч гол 2` дк МВП
Јанковић Крсто
5 1
Каран Милош
0 0
Ђурић Горан
0 0
Лаковић Драган
9 0
Илин Марко
0 0
Сошић Кристијан
4 1
Ђокић Марко
0 0
Зелен Марко
0 0
Јојић Милан
0 0
Ракочевић Никша
0 0
Марковић Растко
3 0
Ранитовић Владимир
3 0
Костић Марко
0 0
Грдинић Филип
0 0
Илић Божидар
0 0
Земан Дејан
0 0
Брзак Марко
3 1
Ничић Јован
0 0
Фодора Небојша
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Ђорђе Недовић
Б судија: Марко Узелац
Делегат: Слађана Краварушић
Број гледалаца: 64 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Војвода Степа
40-21
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Војвода Степа-Далматинац
38-31
5.
Црепаја-Војвода Степа
25-23
6.
Војвода Степа-ПИК Пригревица
36-28
7.
Панчево-Војвода Степа
32-24
9.
Војвода Степа-Сомборелектро
29-28
10.
Војвода Степа-Нафтагас
28-29
11.
Војвода Степа-Будућност
37-34
12.
Металац-Војвода Степа
28-24
13.
Војвода Степа-Раднички
36-27
14.
Војвода Степа-Славија
23-25
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Далматинац-Војвода Степа
28-26
18.
Војвода Степа-Црепаја
25-24
19.
ПИК Пригревица-Војвода Степа
27-26
20.
Војвода Степа-Панчево
31-26
22.
Сомборелектро-Војвода Степа
47-25
23.
Нафтагас-Војвода Степа
33-34
24.
Будућност-Војвода Степа
34-33
25.
Војвода Степа-Металац
39-34
26.
Раднички -Војвода Степа
44-32
Коло Утакмица Рез
1.
Раднички -Сомборелектро
22-31
2.
Нафтагас-Раднички
35-25
3.
Раднички -Будућност
37-31
4.
Металац-Раднички
31-25
6.
Раднички -Славија
18-27
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Далматинац-Раднички
34-29
10.
Раднички -Црепаја
31-26
11.
ПИК Пригревица-Раднички
30-21
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Војвода Степа-Раднички
36-27
14.
Сомборелектро-Раднички
31-22
15.
Раднички -Нафтагас
26-32
16.
Будућност-Раднички
40-24
17.
Раднички -Металац
25-25
19.
Славија-Раднички
48-33
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Раднички -Далматинац
34-39
23.
Црепаја-Раднички
30-29
24.
Раднички -ПИК Пригревица
33-28
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Раднички -Војвода Степа
44-32