Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Нафтагас

Елемир
35

Раднички

Нови Сад
25
2.коло Елемир 23/09/2018 20:00

Нафтагас

Играч гол 2` дк МВП
Живков Горан
0 0
Кецман Зоран
0 0
Милиновић Владимир
0 0
Малиновић Бранислав
6 0
Војновић Петар
0 0
Сурла Ђурица
0 0
Којић Алекса
2 1
Аврамов Драгослав
4 0
Живков Вук
0 0
Јарић Јован
9 0
Тапавички Немања
3 1
Миладиновић Петар
0 0
Шавија Митар
2 3
Кулпинац Стефан
9 0
Максић Предраг
0 0
Петровић Стефан
0 1
Цветић Милош
0 0
Маркуш Адам
0 0
Галин Милан
0 0

Раднички

Играч гол 2` дк МВП
Јанковић Крсто
1 1
Каран Милош
0 0
Ђурић Горан
0 0
Лаковић Драган
9 0
Илин Марко
0 0
Сошић Кристијан
0 0
Ђокић Марко
0 0
Зелен Марко
0 0
Јојић Милан
0 0
Ракочевић Никша
7 0
Марковић Растко
1 0
Ранитовић Владимир
2 1
Костић Марко
0 0
Грдинић Филип
3 0
Илић Божидар
0 0
Земан Дејан
1 1
Брзак Марко
0 0
Ничић Јован
0 0
Фодора Небојша
1 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Ђорђе Недовић
Б судија: Марко Узелац
Контролор:
Број гледалаца: 100 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Металац-Нафтагас
31-27
2.
Нафтагас-Раднички
35-25
3.
Славија-Нафтагас
47-27
4.
Нафтагас-Потисје Плетекс
25-38
5.
Сента-Нафтагас
34-28
6.
Нафтагас-Далматинац
35-31
7.
Црепаја-Нафтагас
32-32
8.
Нафтагас-ПИК Пригревица
24-23
9.
Панчево-Нафтагас
32-23
10.
Војвода Степа-Нафтагас
28-29
11.
Сомборелектро-Нафтагас
37-23
13.
Нафтагас-Будућност
33-33
14.
Нафтагас-Металац
29-32
15.
Раднички -Нафтагас
26-32
16.
Нафтагас-Славија
29-30
17.
Потисје Плетекс-Нафтагас
33-29
18.
Нафтагас-Сента
35-16
19.
Далматинац-Нафтагас
28-19
20.
Нафтагас-Црепаја
30-22
21.
ПИК Пригревица-Нафтагас
27-23
22.
Нафтагас-Панчево
35-34
23.
Нафтагас-Војвода Степа
33-34
24.
Нафтагас-Сомборелектро
26-35
26.
Будућност-Нафтагас
44-29
Коло Утакмица Рез
1.
Раднички -Сомборелектро
22-31
2.
Нафтагас-Раднички
35-25
3.
Раднички -Будућност
37-31
4.
Металац-Раднички
31-25
6.
Раднички -Славија
18-27
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Далматинац-Раднички
34-29
10.
Раднички -Црепаја
31-26
11.
ПИК Пригревица-Раднички
30-21
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Војвода Степа-Раднички
36-27
14.
Сомборелектро-Раднички
31-22
15.
Раднички -Нафтагас
26-32
16.
Будућност-Раднички
40-24
17.
Раднички -Металац
25-25
19.
Славија-Раднички
48-33
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Раднички -Далматинац
34-39
23.
Црепаја-Раднички
30-29
24.
Раднички -ПИК Пригревица
33-28
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Раднички -Војвода Степа
44-32