Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Металац

Футог
31

Раднички

Нови Сад
25
4.коло Футог 07/10/2018 18:00

Металац

Играч гол 2` дк МВП
Корчок Жарко
1 0
Урукало Марко
0 0
Леђанац Лазар
0 0
Којић Александар
2 0
Деветак Александар
7 0
Перлета Никола
0 0
Илић Милош
3 0
Поповић Бранко
0 2
Благојевић Страхиња
0 0
Вокић Петар
0 0
Кнежевић Бранислав
0 0
Јојић Срђан
2 0
Кокић Никола
2 0
Манојловић Синиша
0 0
Радаковић Бранко
6 1
Радић Игор
2 1
Јовић Арсен
6 0
Пајић Милан
0 0
Сапожниченко Михајло
0 0
Мандић Марко
0 0

Раднички

Играч гол 2` дк МВП
Јанковић Крсто
3 0
Каран Милош
0 0
Ђурић Горан
3 0
Лаковић Драган
9 0
Илин Марко
0 0
Сошић Кристијан
0 0
Ђокић Марко
0 0
Зелен Марко
0 0
Јојић Милан
3 0
Ракочевић Никша
0 0
Марковић Растко
1 0
Ранитовић Владимир
1 1
Костић Марко
0 0
Грдинић Филип
2 0
Илић Божидар
0 0
Земан Дејан
1 0
Брзак Марко
1 0
Ничић Јован
0 0
Фодора Небојша
1 1

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија:
Б судија:
Делегат: Игор Ивић
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Металац-Нафтагас
31-27
2.
Будућност-Металац
34-31
4.
Металац-Раднички
31-25
5.
Металац-Славија
28-30
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Металац-Далматинац
40-31
9.
Црепаја-Металац
23-34
10.
Металац-ПИК Пригревица
33-29
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Металац-Војвода Степа
28-24
13.
Сомборелектро-Металац
35-31
14.
Нафтагас-Металац
29-32
15.
Металац-Будућност
39-28
17.
Раднички -Металац
25-25
18.
Славија-Металац
37-30
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Далматинац-Металац
36-39
22.
Металац-Црепаја
35-29
23.
ПИК Пригревица-Металац
27-26
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Војвода Степа-Металац
39-34
26.
Металац-Сомборелектро
32-19
Коло Утакмица Рез
1.
Раднички -Сомборелектро
22-31
2.
Нафтагас-Раднички
35-25
3.
Раднички -Будућност
37-31
4.
Металац-Раднички
31-25
6.
Раднички -Славија
18-27
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Далматинац-Раднички
34-29
10.
Раднички -Црепаја
31-26
11.
ПИК Пригревица-Раднички
30-21
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Војвода Степа-Раднички
36-27
14.
Сомборелектро-Раднички
31-22
15.
Раднички -Нафтагас
26-32
16.
Будућност-Раднички
40-24
17.
Раднички -Металац
25-25
19.
Славија-Раднички
48-33
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Раднички -Далматинац
34-39
23.
Црепаја-Раднички
30-29
24.
Раднички -ПИК Пригревица
33-28
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Раднички -Војвода Степа
44-32