Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Раднички

Нови Сад
31

Црепаја

Црепаја
26
10.коло Нови Сад 18/11/2018 19:00

Раднички

Играч гол 2` дк МВП
Јанковић Крсто
4 2
Каран Милош
0 0
Ђурић Горан
1 0
Лаковић Драган
11 0
Илин Марко
7 0
Сошић Кристијан
2 1
Ђокић Марко
0 0
Зелен Марко
0 0
Јојић Милан
0 1
Ракочевић Никша
0 0
Марковић Растко
0 0
Ранитовић Владимир
5 1
Костић Марко
0 0
Грдинић Филип
0 0
Илић Божидар
0 0
Земан Дејан
0 0
Брзак Марко
1 0
Ничић Јован
0 0
Фодора Небојша
0 0

Црепаја

Играч гол 2` дк МВП
Младеновић Немања
6 0
Цветановски Душан
1 0
Ивков Милутин
3 0
Обрадинов Александар
0 0
Чалић Александар
0 0
Илић Драгољуб
0 0
Ковачевић Александар
0 0
Живановић Марко
0 0
Вишњички Константин
0 0
Бранков Сава
0 0
Грубанов Владимир
1 0
Аврамов Немања
0 0
Лашанац Зоран
0 1
Младен Данијел
0 0
Војнов Марко
3 0
Милошев Владимир
0 0
Витас Војислав
0 0
Коневски Милан
0 0
Јовић Иван
7 0
Георгијевски Владимир
0 1
Брзевски Данијел
2 0
Алексић Данијел
3 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Марко Рачић
Б судија: Никола Зорић
Делегат: Вукашин Вујичић
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Раднички -Сомборелектро
22-31
2.
Нафтагас-Раднички
35-25
3.
Раднички -Будућност
37-31
4.
Металац-Раднички
31-25
6.
Раднички -Славија
18-27
7.
Потисје Плетекс-Раднички
27-21
8.
Раднички -Сента
33-23
9.
Далматинац-Раднички
34-29
10.
Раднички -Црепаја
31-26
11.
ПИК Пригревица-Раднички
30-21
12.
Раднички -Панчево
24-29
13.
Војвода Степа-Раднички
36-27
14.
Сомборелектро-Раднички
31-22
15.
Раднички -Нафтагас
26-32
16.
Будућност-Раднички
40-24
17.
Раднички -Металац
25-25
19.
Славија-Раднички
48-33
20.
Раднички -Потисје Плетекс
28-33
21.
Сента-Раднички
36-32
22.
Раднички -Далматинац
34-39
23.
Црепаја-Раднички
30-29
24.
Раднички -ПИК Пригревица
33-28
25.
Панчево-Раднички
26-23
26.
Раднички -Војвода Степа
44-32
Коло Утакмица Рез
1.
Далматинац-Црепаја
30-27
3.
Црепаја-ПИК Пригревица
25-23
4.
Панчево-Црепаја
30-19
5.
Црепаја-Војвода Степа
25-23
6.
Сомборелектро-Црепаја
42-26
7.
Црепаја-Нафтагас
32-32
8.
Будућност-Црепаја
39-37
9.
Црепаја-Металац
23-34
10.
Раднички -Црепаја
31-26
11.
Црепаја-Славија
23-35
12.
Потисје Плетекс-Црепаја
38-26
13.
Црепаја-Сента
33-26
14.
Црепаја-Далматинац
35-30
16.
ПИК Пригревица-Црепаја
28-25
17.
Црепаја-Панчево
28-31
18.
Војвода Степа-Црепаја
25-24
19.
Црепаја-Сомборелектро
28-33
20.
Нафтагас-Црепаја
30-22
21.
Црепаја-Будућност
41-29
22.
Металац-Црепаја
35-29
23.
Црепаја-Раднички
30-29
24.
Славија-Црепаја
33-26
25.
Црепаја-Потисје Плетекс
28-29
26.
Сента-Црепаја
34-26