Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Металац

Футог
39

Будућност

Алибунар
28
15.коло Футог 10/03/2019 18:30

Металац

Играч гол 2` дк МВП
Корчок Жарко
1 0
Урукало Марко
0 0
Леђанац Лазар
0 0
Којић Александар
0 0
Деветак Александар
6 0
Перлета Никола
0 0
Илић Милош
1 0
Поповић Бранко
0 0
Благојевић Страхиња
1 0
Вокић Петар
0 0
Кнежевић Бранислав
0 0
Јојић Срђан
5 0
Кокић Никола
2 0
Манојловић Синиша
0 0
Радаковић Бранко
6 0
Радић Игор
10 1
Јовић Арсен
0 0
Пајић Милан
0 0
Сапожниченко Михајло
0 0
Мандић Марко
1 1
Даутовац Дарио
0 0
Деврња Никола
0 0
Војводић Светозар
0 0
Тодорчевић Милан
0 0
Јакшић Дејан
0 0
Подунавац Мирко
5 0
Јовичић Никола
1 0

Будућност

Играч гол 2` дк МВП
Ђан Марјан
0 0
Рошу Штефан
3 2
Битевић Немања
5 0
Рилак Марко
1 0
Обрадовић Марјан
0 0
Јовковић Јован
0 0
Младеновић Милутин
0 0
Андрејић Никола
2 0
Арнаутовић Лазар
8 0
Гајић Симо
1 0
Павловић Вук
0 0
Кутлешић Владимир
0 0
Дадич Миодраг
0 0
Чорогар Бојан
0 0
Прчуљ Стеван
0 0
Џелебџић Душан
0 0
Петровић Давор
0 0
Лекић Бранимир
4 0
Недељковић Немања
0 0
Ивановић Владислав
0 0
Костић Игор
0 0
Митровић Немања
0 0
Обрадовић Богдан
4 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Никодин Бубања
Б судија: Војислав Црњански
Делегат: Игор Ивић
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Металац-Нафтагас
31-27
2.
Будућност-Металац
34-31
4.
Металац-Раднички
31-25
5.
Металац-Славија
28-30
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Металац-Далматинац
40-31
9.
Црепаја-Металац
23-34
10.
Металац-ПИК Пригревица
33-29
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Металац-Војвода Степа
28-24
13.
Сомборелектро-Металац
35-31
14.
Нафтагас-Металац
29-32
15.
Металац-Будућност
39-28
17.
Раднички -Металац
25-25
18.
Славија-Металац
37-30
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Далматинац-Металац
36-39
22.
Металац-Црепаја
35-29
23.
ПИК Пригревица-Металац
27-26
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Војвода Степа-Металац
39-34
26.
Металац-Сомборелектро
32-19
Коло Утакмица Рез
2.
Будућност-Металац
34-31
3.
Раднички -Будућност
37-31
4.
Будућност-Славија
32-30
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Далматинац-Будућност
35-31
8.
Будућност-Црепаја
39-37
9.
ПИК Пригревица-Будућност
35-24
10.
Будућност-Панчево
31-27
11.
Војвода Степа-Будућност
37-34
12.
Будућност-Сомборелектро
22-36
13.
Нафтагас-Будућност
33-33
15.
Металац-Будућност
39-28
16.
Будућност-Раднички
40-24
17.
Славија-Будућност
27-32
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Будућност-Далматинац
39-29
21.
Црепаја-Будућност
41-29
22.
Будућност-ПИК Пригревица
41-24
23.
Панчево-Будућност
31-35
24.
Будућност-Војвода Степа
34-33
25.
Сомборелектро-Будућност
40-27
26.
Будућност-Нафтагас
44-29