Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Металац

Футог
35

Црепаја

Црепаја
29
22.коло Футог 05/05/2019 18:00

Металац

Играч гол 2` дк МВП
Корчок Жарко
0 2
Урукало Марко
0 0
Леђанац Лазар
0 0
Којић Александар
0 0
Деветак Александар
0 0
Перлета Никола
0 0
Илић Милош
2 0
Поповић Бранко
0 0
Благојевић Страхиња
0 0
Вокић Петар
0 0
Кнежевић Бранислав
5 1
Јојић Срђан
0 0
Кокић Никола
0 0
Манојловић Синиша
11 0
Радаковић Бранко
1 0
Радић Игор
0 0
Јовић Арсен
0 0
Пајић Милан
2 0
Сапожниченко Михајло
0 0
Мандић Марко
0 0
Даутовац Дарио
0 0
Деврња Никола
0 0
Војводић Светозар
2 2
Тодорчевић Милан
0 0
Јакшић Дејан
11 0
Подунавац Мирко
0 0
Јовичић Никола
1 1

Црепаја

Играч гол 2` дк МВП
Младеновић Немања
3 0
Цветановски Душан
4 0
Ивков Милутин
1 1
Обрадинов Александар
0 1
Чалић Александар
0 0
Илић Драгољуб
0 0
Ковачевић Александар
0 0
Живановић Марко
0 0
Вишњички Константин
0 0
Бранков Сава
0 0
Грубанов Владимир
0 0
Аврамов Немања
0 0
Лашанац Зоран
0 0
Младен Данијел
0 0
Војнов Марко
1 0
Милошев Владимир
0 0
Витас Војислав
4 0
Коневски Милан
0 0
Јовић Иван
4 0
Георгијевски Владимир
0 0
Брзевски Данијел
8 0
Алексић Данијел
1 0
Стаменковић Стефан
0 0
Павић Милош
3 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Војислав Црњански
Б судија: Никодин Бубања
Контролор: Радомир Остојић
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Металац-Нафтагас
31-27
2.
Будућност-Металац
34-31
4.
Металац-Раднички
31-25
5.
Металац-Славија
28-30
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Металац-Далматинац
40-31
9.
Црепаја-Металац
23-34
10.
Металац-ПИК Пригревица
33-29
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Металац-Војвода Степа
28-24
13.
Сомборелектро-Металац
35-31
14.
Нафтагас-Металац
29-32
15.
Металац-Будућност
39-28
17.
Раднички -Металац
25-25
18.
Славија-Металац
37-30
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Далматинац-Металац
36-39
22.
Металац-Црепаја
35-29
23.
ПИК Пригревица-Металац
27-26
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Војвода Степа-Металац
39-34
26.
Металац-Сомборелектро
32-19
Коло Утакмица Рез
1.
Далматинац-Црепаја
30-27
3.
Црепаја-ПИК Пригревица
25-23
4.
Панчево-Црепаја
30-19
5.
Црепаја-Војвода Степа
25-23
6.
Сомборелектро-Црепаја
42-26
7.
Црепаја-Нафтагас
32-32
8.
Будућност-Црепаја
39-37
9.
Црепаја-Металац
23-34
10.
Раднички -Црепаја
31-26
11.
Црепаја-Славија
23-35
12.
Потисје Плетекс-Црепаја
38-26
13.
Црепаја-Сента
33-26
14.
Црепаја-Далматинац
35-30
16.
ПИК Пригревица-Црепаја
28-25
17.
Црепаја-Панчево
28-31
18.
Војвода Степа-Црепаја
25-24
19.
Црепаја-Сомборелектро
28-33
20.
Нафтагас-Црепаја
30-22
21.
Црепаја-Будућност
41-29
22.
Металац-Црепаја
35-29
23.
Црепаја-Раднички
30-29
24.
Славија-Црепаја
33-26
25.
Црепаја-Потисје Плетекс
28-29
26.
Сента-Црепаја
34-26