Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Металац

Футог
28

Војвода Степа

Војвода Степа
24
12.коло Футог 02/12/2018 17:00

Металац

Играч гол 2` дк МВП
Корчок Жарко
0 0
Урукало Марко
0 0
Леђанац Лазар
0 0
Којић Александар
2 0
Деветак Александар
1 1
Перлета Никола
0 0
Илић Милош
0 0
Поповић Бранко
0 0
Благојевић Страхиња
0 0
Вокић Петар
0 0
Кнежевић Бранислав
3 1
Јојић Срђан
2 0
Кокић Никола
4 0
Манојловић Синиша
1 1
Радаковић Бранко
0 0
Радић Игор
5 0
Јовић Арсен
3 0
Пајић Милан
2 0
Сапожниченко Михајло
0 1
Мандић Марко
4 0
Даутовац Дарио
0 0
Деврња Никола
1 0

Војвода Степа

Играч гол 2` дк МВП
Вујовић Миленко
7 0
Вујовић Милан
2 0
Михајловић Милан
1 0
Безбрадица Синиша
0 0
Бјеловук Миленко
0 0
Праменко Петар
0 0
Ђого Миленко
0 0
Јовица Ивица
1 0
Кнежевић Милан
0 0
Зукић Горан
0 0
Басарић Борислав
0 0
Клаћ Милорад
0 0
Клаћ Ристо
0 0
Перић Радивој
0 0
Подинић Владо
0 0
Мракић Драган
3 0
Глигић Бранко
0 0
Глигић Марко
10 0
Кољевић Дејан
0 0
Мракић Златко
0 0
Ковачевић Милош
0 0
Кесер Милан
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија:
Б судија:
Делегат:
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Металац-Нафтагас
31-27
2.
Будућност-Металац
34-31
4.
Металац-Раднички
31-25
5.
Металац-Славија
28-30
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Металац-Далматинац
40-31
9.
Црепаја-Металац
23-34
10.
Металац-ПИК Пригревица
33-29
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Металац-Војвода Степа
28-24
13.
Сомборелектро-Металац
35-31
14.
Нафтагас-Металац
29-32
15.
Металац-Будућност
39-28
17.
Раднички -Металац
25-25
18.
Славија-Металац
37-30
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Далматинац-Металац
36-39
22.
Металац-Црепаја
35-29
23.
ПИК Пригревица-Металац
27-26
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Војвода Степа-Металац
39-34
26.
Металац-Сомборелектро
32-19
Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Војвода Степа
40-21
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Војвода Степа-Далматинац
38-31
5.
Црепаја-Војвода Степа
25-23
6.
Војвода Степа-ПИК Пригревица
36-28
7.
Панчево-Војвода Степа
32-24
9.
Војвода Степа-Сомборелектро
29-28
10.
Војвода Степа-Нафтагас
28-29
11.
Војвода Степа-Будућност
37-34
12.
Металац-Војвода Степа
28-24
13.
Војвода Степа-Раднички
36-27
14.
Војвода Степа-Славија
23-25
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Далматинац-Војвода Степа
28-26
18.
Војвода Степа-Црепаја
25-24
19.
ПИК Пригревица-Војвода Степа
27-26
20.
Војвода Степа-Панчево
31-26
22.
Сомборелектро-Војвода Степа
47-25
23.
Нафтагас-Војвода Степа
33-34
24.
Будућност-Војвода Степа
34-33
25.
Војвода Степа-Металац
39-34
26.
Раднички -Војвода Степа
44-32