Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Металац

Футог
40

Далматинац

Риђица
31
8.коло Футог 04/11/2018 15:00

Металац

Играч гол 2` дк МВП
Корчок Жарко
4 0
Урукало Марко
0 0
Леђанац Лазар
0 0
Којић Александар
2 0
Деветак Александар
4 0
Перлета Никола
0 0
Илић Милош
6 0
Поповић Бранко
0 0
Благојевић Страхиња
0 0
Вокић Петар
0 0
Кнежевић Бранислав
2 0
Јојић Срђан
3 1
Кокић Никола
3 0
Манојловић Синиша
2 0
Радаковић Бранко
4 0
Радић Игор
2 1
Јовић Арсен
2 0
Пајић Милан
2 0
Сапожниченко Михајло
1 0
Мандић Марко
0 0
Даутовац Дарио
0 0
Деврња Никола
3 0

Далматинац

Играч гол 2` дк МВП
Зец Бојан
0 0
Олујић Александар
0 0
Лежајић Страхиња
0 0
Вагић Милан
0 0
Мацура Страхиња
0 0
Граовац Филип
0 0
Комазец Милош
0 0
Миланко Милан
5 0
Николић Мирослав
0 0
Мацура Александар
0 0
Војводић Марко
5 0
Зелић Станислав
0 0
Вулиновић Немања
0 0
Вучковић Милош
9 0
Вучковић Михајло
0 0
Шуша Милан
0 0
Кончаревић Никола
0 0
Маринковић Марко
1 0
Гардијан Марко
2 0
Бошковић Дарко
0 0
Лежаић Арсеније
0 0
Паић Бошко
0 0
Олујић Александар
0 0
Швељо Марко
0 0
Обрадовић Немања
3 3
Милисављевић Стеван
6 2
Солаћ Радован
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Бојан Јоргић
Б судија: Немања Теслић
Делегат:
Број гледалаца: 150 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Металац-Нафтагас
31-27
2.
Будућност-Металац
34-31
4.
Металац-Раднички
31-25
5.
Металац-Славија
28-30
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Металац-Далматинац
40-31
9.
Црепаја-Металац
23-34
10.
Металац-ПИК Пригревица
33-29
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Металац-Војвода Степа
28-24
13.
Сомборелектро-Металац
35-31
14.
Нафтагас-Металац
29-32
15.
Металац-Будућност
39-28
17.
Раднички -Металац
25-25
18.
Славија-Металац
37-30
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Далматинац-Металац
36-39
22.
Металац-Црепаја
35-29
23.
ПИК Пригревица-Металац
27-26
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Војвода Степа-Металац
39-34
26.
Металац-Сомборелектро
32-19
Коло Утакмица Рез
1.
Далматинац-Црепаја
30-27
2.
ПИК Пригревица-Далматинац
31-26
3.
Далматинац-Панчево
28-32
4.
Војвода Степа-Далматинац
38-31
5.
Далматинац-Сомборелектро
26-25
6.
Нафтагас-Далматинац
35-31
7.
Далматинац-Будућност
35-31
8.
Металац-Далматинац
40-31
9.
Далматинац-Раднички
34-29
10.
Славија-Далматинац
40-21
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Сента-Далматинац
27-28
14.
Црепаја-Далматинац
35-30
15.
Далматинац-ПИК Пригревица
17-19
16.
Панчево-Далматинац
33-26
17.
Далматинац-Војвода Степа
28-26
18.
Сомборелектро-Далматинац
24-20
19.
Далматинац-Нафтагас
28-19
20.
Будућност-Далматинац
39-29
21.
Далматинац-Металац
36-39
22.
Раднички -Далматинац
34-39
23.
Далматинац-Славија
29-26
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Далматинац-Сента
20-29