Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Нафтагас

Елемир
29

Металац

Футог
32
14.коло Зрењанин 28/03/2019 17:30

Нафтагас

Играч гол 2` дк МВП
Живков Горан
0 0
Кецман Зоран
0 0
Милиновић Владимир
0 0
Малиновић Бранислав
1 0
Војновић Петар
0 0
Сурла Ђурица
0 0
Којић Алекса
1 1
Аврамов Драгослав
0 0
Живков Вук
7 0
Јарић Јован
5 0
Тапавички Немања
1 1
Миладиновић Петар
0 1
Шавија Митар
1 2
Кулпинац Стефан
5 0
Максић Предраг
0 0
Петровић Стефан
0 0
Цветић Милош
0 0
Маркуш Адам
0 0
Галин Милан
0 0
Грбић Мишо
0 0
Недељков Дејан
8 0
Цветић Милош
0 0
Челекетић Мирко
0 0
Галин Никола
0 0
Јовановић Душан
0 0

Металац

Играч гол 2` дк МВП
Корчок Жарко
0 0
Урукало Марко
0 0
Леђанац Лазар
0 0
Којић Александар
0 0
Деветак Александар
1 1
Перлета Никола
0 0
Илић Милош
0 0
Поповић Бранко
0 0
Благојевић Страхиња
0 0
Вокић Петар
0 0
Кнежевић Бранислав
0 0
Јојић Срђан
7 0
Кокић Никола
12 0
Манојловић Синиша
0 1
Радаковић Бранко
4 0
Радић Игор
0 0
Јовић Арсен
0 0
Пајић Милан
0 0
Сапожниченко Михајло
0 0
Мандић Марко
0 0
Даутовац Дарио
0 0
Деврња Никола
3 0
Војводић Светозар
4 0
Тодорчевић Милан
0 0
Јакшић Дејан
0 0
Подунавац Мирко
1 1
Јовичић Никола
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Велимир Гроза
Б судија: Милош Ћосић
Делегат: Весна Мандић
Број гледалаца: 100 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Металац-Нафтагас
31-27
2.
Нафтагас-Раднички
35-25
3.
Славија-Нафтагас
47-27
4.
Нафтагас-Потисје Плетекс
25-38
5.
Сента-Нафтагас
34-28
6.
Нафтагас-Далматинац
35-31
7.
Црепаја-Нафтагас
32-32
8.
Нафтагас-ПИК Пригревица
24-23
9.
Панчево-Нафтагас
32-23
10.
Војвода Степа-Нафтагас
28-29
11.
Сомборелектро-Нафтагас
37-23
13.
Нафтагас-Будућност
33-33
14.
Нафтагас-Металац
29-32
15.
Раднички -Нафтагас
26-32
16.
Нафтагас-Славија
29-30
17.
Потисје Плетекс-Нафтагас
33-29
18.
Нафтагас-Сента
35-16
19.
Далматинац-Нафтагас
28-19
20.
Нафтагас-Црепаја
30-22
21.
ПИК Пригревица-Нафтагас
27-23
22.
Нафтагас-Панчево
35-34
23.
Нафтагас-Војвода Степа
33-34
24.
Нафтагас-Сомборелектро
26-35
26.
Будућност-Нафтагас
44-29
Коло Утакмица Рез
1.
Металац-Нафтагас
31-27
2.
Будућност-Металац
34-31
4.
Металац-Раднички
31-25
5.
Металац-Славија
28-30
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Металац-Далматинац
40-31
9.
Црепаја-Металац
23-34
10.
Металац-ПИК Пригревица
33-29
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Металац-Војвода Степа
28-24
13.
Сомборелектро-Металац
35-31
14.
Нафтагас-Металац
29-32
15.
Металац-Будућност
39-28
17.
Раднички -Металац
25-25
18.
Славија-Металац
37-30
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Далматинац-Металац
36-39
22.
Металац-Црепаја
35-29
23.
ПИК Пригревица-Металац
27-26
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Војвода Степа-Металац
39-34
26.
Металац-Сомборелектро
32-19