Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Славија

Нови Сад
37

Металац

Футог
30
18.коло Нови Сад 31/03/2019 17:00

Славија

Играч гол 2` дк МВП
Петровић Александар
0 0
Маљковић Бранко
0 0
Бјељац Милош
2 2
Кочић Славко
0 0
Вранеш Ђорђије
0 0
Живковић Срђан
0 0
Вучић Миљан
0 0
Новаковић Душан
0 0
Лазић Јован
3 0
Михајлов Милан
0 0
Јовановић Лазар
8 2
Мишковић Стеван
1 0
Покрајац Душан
4 1
Мачкић Бранко
1 0
Стаменковић Крстан
0 0
Јаковљевић Никола
0 0
Стојановић Страхиња
0 0
Роган Лука
3 0
Ковачевић Никола
8 1
Затежић Марко
2 0
Пантовић Ђорђе
0 0
Тешић Бранко
0 0
Ујић Стефан
5 0

Металац

Играч гол 2` дк МВП
Корчок Жарко
2 2
Урукало Марко
0 0
Леђанац Лазар
0 0
Којић Александар
0 0
Деветак Александар
5 0
Перлета Никола
0 0
Илић Милош
2 2
Поповић Бранко
0 0
Благојевић Страхиња
0 0
Вокић Петар
0 0
Кнежевић Бранислав
0 0
Јојић Срђан
2 0
Кокић Никола
3 0
Манојловић Синиша
0 0
Радаковић Бранко
11 0
Радић Игор
0 0
Јовић Арсен
2 1
Пајић Милан
1 0
Сапожниченко Михајло
0 0
Мандић Марко
0 0
Даутовац Дарио
0 0
Деврња Никола
1 0
Војводић Светозар
0 0
Тодорчевић Милан
0 0
Јакшић Дејан
0 0
Подунавац Мирко
1 0
Јовичић Никола
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Бојан Јоргић
Б судија: Немања Теслић
Делегат: Марко Менићанин
Број гледалаца: 95 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Војвода Степа
40-21
2.
Сомборелектро-Славија
37-36
3.
Славија-Нафтагас
47-27
4.
Будућност-Славија
32-30
5.
Металац-Славија
28-30
6.
Раднички -Славија
18-27
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Славија-Далматинац
40-21
11.
Црепаја-Славија
23-35
12.
Славија-ПИК Пригревица
43-27
13.
Панчево-Славија
32-34
14.
Војвода Степа-Славија
23-25
15.
Славија-Сомборелектро
32-33
16.
Нафтагас-Славија
29-30
17.
Славија-Будућност
27-32
18.
Славија-Металац
37-30
19.
Славија-Раднички
48-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Далматинац-Славија
29-26
24.
Славија-Црепаја
33-26
25.
ПИК Пригревица-Славија
33-34
26.
Славија-Панчево
36-28
Коло Утакмица Рез
1.
Металац-Нафтагас
31-27
2.
Будућност-Металац
34-31
4.
Металац-Раднички
31-25
5.
Металац-Славија
28-30
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Металац-Далматинац
40-31
9.
Црепаја-Металац
23-34
10.
Металац-ПИК Пригревица
33-29
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Металац-Војвода Степа
28-24
13.
Сомборелектро-Металац
35-31
14.
Нафтагас-Металац
29-32
15.
Металац-Будућност
39-28
17.
Раднички -Металац
25-25
18.
Славија-Металац
37-30
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Далматинац-Металац
36-39
22.
Металац-Црепаја
35-29
23.
ПИК Пригревица-Металац
27-26
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Војвода Степа-Металац
39-34
26.
Металац-Сомборелектро
32-19