Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Металац

Футог
32

Сомборелектро

Сомбор
19
26.коло Футог 02/06/2019 18:00

Металац

Играч гол 2` дк МВП
Корчок Жарко
0 0
Урукало Марко
0 0
Леђанац Лазар
0 0
Којић Александар
0 0
Деветак Александар
2 1
Перлета Никола
0 0
Илић Милош
4 1
Поповић Бранко
0 0
Благојевић Страхиња
0 0
Вокић Петар
0 0
Кнежевић Бранислав
8 0
Јојић Срђан
3 0
Кокић Никола
2 0
Манојловић Синиша
1 0
Радаковић Бранко
0 0
Радић Игор
0 0
Јовић Арсен
1 1
Пајић Милан
0 0
Сапожниченко Михајло
0 0
Мандић Марко
4 0
Даутовац Дарио
0 0
Деврња Никола
3 0
Војводић Светозар
1 0
Тодорчевић Милан
0 0
Јакшић Дејан
0 0
Подунавац Мирко
2 0
Јовичић Никола
1 0

Сомборелектро

Играч гол 2` дк МВП
Максимовић Марко
0 0
Кузељевић Стефан
0 0
Иванчевић Марко
0 0
Коларић Илија
0 0
Орос Филип
5 0
Јовић Стефан
0 0
Мискин Сергеј
3 0
Мискин Жарко
0 0
Јокић Лука
0 0
Веселовски Марко
0 0
Пејиновић Стефан
4 1
Алексић Лука
0 0
Рњак Лука
0 0
Прекпалај Филип
0 0
Свилар Драган
0 0
Војводић Милош
0 0
Зељко Лука
0 0
Купрешанин Михајло
0 0
Гајин Душан
2 0
Келић Станко
0 0
Крбавац Душан
0 0
Гардијан Марко
4 0
Градинац Милан
0 0
Петровић Никола
1 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Ивко Ракићевић
Б судија: Жељко Јоксовић
Контролор:
Број гледалаца: 30 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Металац-Нафтагас
31-27
2.
Будућност-Металац
34-31
4.
Металац-Раднички
31-25
5.
Металац-Славија
28-30
6.
Металац-Потисје Плетекс
31-29
7.
Сента-Металац
32-32
8.
Металац-Далматинац
40-31
9.
Црепаја-Металац
23-34
10.
Металац-ПИК Пригревица
33-29
11.
Панчево-Металац
33-33
12.
Металац-Војвода Степа
28-24
13.
Сомборелектро-Металац
35-31
14.
Нафтагас-Металац
29-32
15.
Металац-Будућност
39-28
17.
Раднички -Металац
25-25
18.
Славија-Металац
37-30
19.
Потисје Плетекс-Металац
34-23
20.
Металац-Сента
35-28
21.
Далматинац-Металац
36-39
22.
Металац-Црепаја
35-29
23.
ПИК Пригревица-Металац
27-26
24.
Металац-Панчево
30-27
25.
Војвода Степа-Металац
39-34
26.
Металац-Сомборелектро
32-19
Коло Утакмица Рез
1.
Раднички -Сомборелектро
22-31
2.
Сомборелектро-Славија
37-36
3.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
30-29
4.
Сомборелектро-Сента
35-22
5.
Далматинац-Сомборелектро
26-25
6.
Сомборелектро-Црепаја
42-26
7.
ПИК Пригревица-Сомборелектро
30-33
8.
Сомборелектро-Панчево
39-35
9.
Војвода Степа-Сомборелектро
29-28
11.
Сомборелектро-Нафтагас
37-23
12.
Будућност-Сомборелектро
22-36
13.
Сомборелектро-Металац
35-31
14.
Сомборелектро-Раднички
31-22
15.
Славија-Сомборелектро
32-33
16.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
20-31
17.
Сента-Сомборелектро
34-37
18.
Сомборелектро-Далматинац
24-20
19.
Црепаја-Сомборелектро
28-33
20.
Сомборелектро-ПИК Пригревица
28-22
21.
Панчево-Сомборелектро
25-31
22.
Сомборелектро-Војвода Степа
47-25
24.
Нафтагас-Сомборелектро
26-35
25.
Сомборелектро-Будућност
40-27
26.
Металац-Сомборелектро
32-19