Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Нафтагас

Елемир
35

Далматинац

Риђица
31
6.коло Елемир 21/10/2018 19:30

Нафтагас

Играч гол 2` дк МВП
Живков Горан
0 0
Кецман Зоран
0 0
Милиновић Владимир
0 1
Малиновић Бранислав
9 0
Војновић Петар
0 1
Сурла Ђурица
0 0
Којић Алекса
0 1
Аврамов Драгослав
3 1
Живков Вук
0 0
Јарић Јован
7 0
Тапавички Немања
4 0
Миладиновић Петар
0 0
Шавија Митар
4 2
Кулпинац Стефан
8 0
Максић Предраг
0 0
Петровић Стефан
0 0
Цветић Милош
0 0
Маркуш Адам
0 0
Галин Милан
0 0

Далматинац

Играч гол 2` дк МВП
Зец Бојан
1 0
Олујић Александар
0 0
Лежајић Страхиња
4 0
Вагић Милан
0 0
Мацура Страхиња
8 2
Граовац Филип
0 0
Комазец Милош
0 0
Миланко Милан
7 1
Николић Мирослав
0 0
Мацура Александар
0 0
Војводић Марко
4 0
Зелић Станислав
0 1
Вулиновић Немања
0 0
Вучковић Милош
0 0
Вучковић Михајло
5 0
Шуша Милан
0 0
Кончаревић Никола
0 0
Маринковић Марко
1 2
Гардијан Марко
0 0
Бошковић Дарко
0 0
Лежаић Арсеније
0 0
Паић Бошко
0 0
Олујић Александар
0 0
Швељо Марко
0 0
Обрадовић Немања
0 0
Милисављевић Стеван
1 1
Солаћ Радован
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Дени Вукмановић
Б судија: Борко Капур
Делегат: Стевица Јевремов
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Металац-Нафтагас
31-27
2.
Нафтагас-Раднички
35-25
3.
Славија-Нафтагас
47-27
4.
Нафтагас-Потисје Плетекс
25-38
5.
Сента-Нафтагас
34-28
6.
Нафтагас-Далматинац
35-31
7.
Црепаја-Нафтагас
32-32
8.
Нафтагас-ПИК Пригревица
24-23
9.
Панчево-Нафтагас
32-23
10.
Војвода Степа-Нафтагас
28-29
11.
Сомборелектро-Нафтагас
37-23
13.
Нафтагас-Будућност
33-33
14.
Нафтагас-Металац
29-32
15.
Раднички -Нафтагас
26-32
16.
Нафтагас-Славија
29-30
17.
Потисје Плетекс-Нафтагас
33-29
18.
Нафтагас-Сента
35-16
19.
Далматинац-Нафтагас
28-19
20.
Нафтагас-Црепаја
30-22
21.
ПИК Пригревица-Нафтагас
27-23
22.
Нафтагас-Панчево
35-34
23.
Нафтагас-Војвода Степа
33-34
24.
Нафтагас-Сомборелектро
26-35
26.
Будућност-Нафтагас
44-29
Коло Утакмица Рез
1.
Далматинац-Црепаја
30-27
2.
ПИК Пригревица-Далматинац
31-26
3.
Далматинац-Панчево
28-32
4.
Војвода Степа-Далматинац
38-31
5.
Далматинац-Сомборелектро
26-25
6.
Нафтагас-Далматинац
35-31
7.
Далматинац-Будућност
35-31
8.
Металац-Далматинац
40-31
9.
Далматинац-Раднички
34-29
10.
Славија-Далматинац
40-21
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Сента-Далматинац
27-28
14.
Црепаја-Далматинац
35-30
15.
Далматинац-ПИК Пригревица
17-19
16.
Панчево-Далматинац
33-26
17.
Далматинац-Војвода Степа
28-26
18.
Сомборелектро-Далматинац
24-20
19.
Далматинац-Нафтагас
28-19
20.
Будућност-Далматинац
39-29
21.
Далматинац-Металац
36-39
22.
Раднички -Далматинац
34-39
23.
Далматинац-Славија
29-26
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Далматинац-Сента
20-29