Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Будућност

Алибунар
44

Нафтагас

Елемир
29
26.коло Алибунар 01/06/2019 00:00

Будућност

Играч гол 2` дк МВП
Ђан Марјан
0 0
Рошу Штефан
3 2
Битевић Немања
5 1
Рилак Марко
5 0
Обрадовић Марјан
0 0
Јовковић Јован
4 0
Младеновић Милутин
0 0
Андрејић Никола
2 1
Арнаутовић Лазар
10 0
Гајић Симо
0 0
Павловић Вук
0 0
Кутлешић Владимир
1 0
Дадич Миодраг
0 0
Чорогар Бојан
4 0
Прчуљ Стеван
0 0
Џелебџић Душан
0 0
Петровић Давор
0 0
Лекић Бранимир
2 1
Недељковић Немања
0 0
Ивановић Владислав
0 0
Костић Игор
8 0
Митровић Немања
0 0
Обрадовић Богдан
0 0

Нафтагас

Играч гол 2` дк МВП
Живков Горан
0 0
Кецман Зоран
0 0
Милиновић Владимир
0 0
Малиновић Бранислав
0 0
Војновић Петар
0 0
Сурла Ђурица
4 0
Којић Алекса
0 0
Аврамов Драгослав
0 0
Живков Вук
0 0
Јарић Јован
6 0
Тапавички Немања
0 0
Миладиновић Петар
2 1
Шавија Митар
4 0
Кулпинац Стефан
8 1
Максић Предраг
0 0
Петровић Стефан
0 0
Цветић Милош
0 0
Маркуш Адам
0 0
Галин Милан
0 0
Грбић Мишо
0 0
Недељков Дејан
5 0
Цветић Милош
0 0
Челекетић Мирко
0 0
Галин Никола
0 0
Јовановић Душан
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Велимир Гроза
Б судија: Милош Ћосић
Контролор: Михајло Марковић
Број гледалаца: 100 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
2.
Будућност-Металац
34-31
3.
Раднички -Будућност
37-31
4.
Будућност-Славија
32-30
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Далматинац-Будућност
35-31
8.
Будућност-Црепаја
39-37
9.
ПИК Пригревица-Будућност
35-24
10.
Будућност-Панчево
31-27
11.
Војвода Степа-Будућност
37-34
12.
Будућност-Сомборелектро
22-36
13.
Нафтагас-Будућност
33-33
15.
Металац-Будућност
39-28
16.
Будућност-Раднички
40-24
17.
Славија-Будућност
27-32
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Будућност-Далматинац
39-29
21.
Црепаја-Будућност
41-29
22.
Будућност-ПИК Пригревица
41-24
23.
Панчево-Будућност
31-35
24.
Будућност-Војвода Степа
34-33
25.
Сомборелектро-Будућност
40-27
26.
Будућност-Нафтагас
44-29
Коло Утакмица Рез
1.
Металац-Нафтагас
31-27
2.
Нафтагас-Раднички
35-25
3.
Славија-Нафтагас
47-27
4.
Нафтагас-Потисје Плетекс
25-38
5.
Сента-Нафтагас
34-28
6.
Нафтагас-Далматинац
35-31
7.
Црепаја-Нафтагас
32-32
8.
Нафтагас-ПИК Пригревица
24-23
9.
Панчево-Нафтагас
32-23
10.
Војвода Степа-Нафтагас
28-29
11.
Сомборелектро-Нафтагас
37-23
13.
Нафтагас-Будућност
33-33
14.
Нафтагас-Металац
29-32
15.
Раднички -Нафтагас
26-32
16.
Нафтагас-Славија
29-30
17.
Потисје Плетекс-Нафтагас
33-29
18.
Нафтагас-Сента
35-16
19.
Далматинац-Нафтагас
28-19
20.
Нафтагас-Црепаја
30-22
21.
ПИК Пригревица-Нафтагас
27-23
22.
Нафтагас-Панчево
35-34
23.
Нафтагас-Војвода Степа
33-34
24.
Нафтагас-Сомборелектро
26-35
26.
Будућност-Нафтагас
44-29